Tomáš Řepka trenérem na dětském fotbalovém kempu

TJ KSNP SEDLEC Karlovy Vary připravilo pro děti sportovní prázdninový kemp s trenérem, jakého jim ostatní mohou závidět!
48 dětí ve třech věkových skupinách si užilo týden s hvězdným trenérem. Už jen název zněl lákavě: Sedlecký fotbalový kemp s Tomášem Řepkou.

11212 2


Pořadatelem zajímavého fotbalového soustředění byl domácí klub, jehož základnu tvoří deset mládežnických mužstev. TJ KSNP SEDLEC se nachází na kraji Karlových Varů, což jsou zhruba tři kilometry od centra města. S velkou péčí se o něj stará Milan Demjan. On byl tím, v jehož hlavě se zrodil nápada pozvat jako trenéra místních dětí fotbalovou ikonu, za kterou stojí řada úspěchů.

111111 2
Slavnému (bývalému) kapitánovi Sparty s tréninkem pomáhal jeho kamarad, trenér a člověk, který stojí za sportovním e-shopem NETfotbal s fotbalovými věcmi - Petr Dvořák.

unnamed 2
Tréninky společně sestavili tak, aby se děti naučily různé fotbalové vychytávky a maximálně si zahráli s oblíbenou legendou. Děti byly z prázdninového trenéra doslova nadšené, na závěr fotbalového kempu tedy nemohlo chybět focení na památku a také autogramiáda.

žžžž 2
Tomáše Řepku práce s dětmi bavila a pochvaloval si, jak prima děti se na kemp přihlásily. “Nikdy jsem nezavazoval víc tkaniček než tohle léto", hlásí se smíchem při otázce, co se mu vybaví jako první, když si na čas strávený s dětmi vzpomene. "Kemp byl hrozně fajn - a pro mne skvělá praxe. Nedávno jsem totiž dokončil trenérskou licenci C a chystám se na Béčko. Mohl jsem si tak všechny věci ze školy vyzkoušet v praxi.”

tkaničky 2
A jaké plány má Tomáš Řepka na zbytek léta? "Od konce srpna budu jako hráčem klubu Červené Janovice. Přijal jsem nabídku Štěpána Kacafírka, který klub vede. Těším se. Už proto, že věřím, že se nám povede vrátit Janovicím fotbalovou chuť a energii. Zaslouží si to."

21. září 2020
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek