Čističky vzduchu pro infekční oddělení

Značka ROWENTA společně s nadačním fondem M.E.G. Charity známé influencerky MEG Maškové věnovala v minulém roce čističky vzduchu ROWENTA do čekáren alergologických oddělení ve vybraných nemocnicích. Letos společně čističky vzduchu Rowenta Pure Air (PU3030) dodali na infekční oddělení a do odběrových míst COVID-19.

Rowenta Pure Air PU3030 3
Nemocnice v Brně, Karlových Varech, Plzni a pražská Thomayerova nemocnice byly v průběhu září obdarovány čističkami vzduchu Rowenta Pure Air (PU3030). Čistička vzduchu odfiltruje až 99,99 %  jemných částic ve velikosti alergenů, bakterií nebo virů – účinnost filtrace je díky kombinovanému filtru opravdu vysoká. Předfiltr zachytí vlasy a prach, filtr s aktivním uhlím se postará o kouř, pachy a jiné těkavé organické látky a filtr Allergy+ prostředí zbaví jemných částic ve velikosti pylu, roztočů, plísní a virů. Čistička Pure Air vyčistí vzduch za pouhých 6 minut v jedné místnosti o ploše 12m2, s inteligentním systémem detekce úrovně znečištění zároveň pozná, kdy je třeba čištění vzduchu zintenzivnit.

Rowenta Pure Air PU3030 1 2

V rámci zkvalitňování vzduchu v domácím prostředí značka ROWENTA připravila speciální promo kód s 15% slevou na celou kategorii čističek vzduchu na oficiálním e-shopu www.homeandcook.cz. Promo kód AIR2020 je platný až do 31. 12. 2020.

Nadační fond M.E.G. Charity založila Michaela E. G. Mašková po nešťastné události, která zasáhla jejího tatínka. Michaela s rodinou trávila nekonečné hodiny v nemocnicích, během kterých zjistila velké nedostatky ve vybavení, ale také úplnou absenci některých důležitých přístrojů. Tento silný moment byl impulsem pro založení nadačního fondu, který slouží nemocnicím ke zlepšování kvality léčebného zařízení pro pacienty i jejich rodiny. Nadační fond pomáhá také nemocnicím svými dobročinnými akcemi – výtěžky z nich slouží k financování kvalitního lékařského vybavení.
Informace na webu M.E.G. Charity


www.megcharity.webnode.cz/predali-jsme/

 

www.homeandcook.cz


Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

17. leden 2021
Dnes má svátek Drahoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek