Juklík ovládnou zábavní Mimoni!

Juklík ovládnou zábavní Mimoni!

DSCF1765
Baby Club Juklík na Praze 5 bude mít ve čtvrtek 19. května od 14 do 18 hodin velevzácnou návštěvu. Navštíví ho totiž Mimoni, slavné žluté postavičky s velkým smyslem pro humor, které zná ze stejnojmenné pohádky každé dítě (a nutno říct, že i rodič).

Žluto modří kamarádi v dospělácké velikosti se chtějí podívat jak se v Juklíku plave a nejen to - na děti čekají odpoledne Mimoni v herně a na krásně vybavené a prostorné zahradě! O nezapomenutelné a bláznivé odpoledne plné smíchu a dovádění se postarají dva roztomilí Mimoňové z Imperia Zábavy - Bob a Stuard. A pozor: Součástí akce bude i foto zóna s profesionálním fotografem, takže setkání vašich dětí s “živými Mimoni” bude zvěčněno na věky a pro další generace! Odpoledne s Mimoni i fotografie ke stažení budou zcela zdarma. A pozor: V případě hezkého počasí na děti bude čekat na zahradě Juklíku kromě dalších zábavných atrakcí i obrovský skákací hrad!

Mimoni
Náš tip: Pokud chcete děti rozveselit už cestou, prozkoumejte jejich šatník a vyberte žluto-modré oblečení, budou tak celé odpoledne více než styloví…

Adresa: Baby Club Juklík, U Jezera 2031/34, Praha 5 -Stodůlky, Telefon: 251 610 441
Více informací na: http://www.juklik.cz/mimoni-navstivi-juklik

 

Zdroj, foto: Juklík, Amaze

13. listopad 2019
Dnes má svátek Tibor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek