NOVÉ LAHVE SODASTREAM „X“ POUTAJÍ POZORNOST JEDNODUCHÝM MOTIVEM

V jednoduchosti je krása. Toto rčení slyšel a řekl každý z nás už nesčetněkrát. A že je to skutečně pravda, dokazuje i nová edice lahví „X“ od značky SodaStream. Přední světový výrobce domácí perlivé vody jimi doplňuje a uzavírá celkovou kolekci.

 

SodaStream uvádí na trh nové opakovaně použitelné lahve pro čerstvou točenou vodu v prémiovém sněhobílém provedení. Lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez škodlivých BPA látek s potiskem jemných linek s motivem písmene „X“. Výsledný efekt je jednoduchý, čistý a krásný. Nová lahev, ačkoliv přirozeně upoutá pozornost, doladí každý interiér, a přitom nenaruší jeho původní styl. Kompletní nabídka SodaStream lahví díky novému modelu lahve „X“ čítá balení po třech, po dvou a nyní také po jednom kusu. 

 

Lahev s pevně těsnícím šroubovacím bílým víčkem je určena buď pro čerstvě natočenou vodou z kohoutku nebo pro přípravu čerstvé perlivé vody v některém z výrobníků perlivé vody SodaStream. 

 

Na trhu je ve dvou provedeních:

SodaStream lahev JET „X“ lze použít se všemi modely výrobníku SodaStream, kromě modelu Crystal a Penguin.

SodaStream lahev FUSE „X“ je určena pouze pro výrobníky SodaStream Source, Play, Spirit a Power. Celkový objem je 1 l, provozní objem pro přípravu perlivé vody 0,84 litru. 

Protože je lahev opakovaně použitelná, vyhnete se nekonečným nákupům balených vod a tím i hromadění jednorázového plastu, který zatěžuje životní prostředí. Ušetří vám navíc námahu s jejich nošením a výdaje domácnosti. 

Cena SodaStream lahve „X“ je 199,- Kč.

 

 

 

 

www.sodastream.cz

 

 

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže