Slovenská káva Zlaté Zrnko

Řemeslná pražírna Zlaté Zrnko nabízí prémiové ručně sbírané kávy z původem, směsi namíchané podle nejoblíbenějších chutí, směsi 100% arabica a směsi arabica s robustou pro všestranné použití do kaváren, domácích a kancelářských espresso kávovarů, jakož i kávy pražené na alternativní přípravu.

Kava Zlate Zrnko

 

Káva Zlaté Zrnko - Otello, 200 gramů, cena 149 Kč.

Káva Zlaté Zrnko – Otello - je silná a chutná káva se zanedbatelnou aciditou. Směs arabica (65%) a robusta (35%). Chuť této kávy připomíná čokoládu a sušené ovoce. Je velmi dobře strukturovaná a aromatická, zejména v kapučínu.

Ocenění: Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Káva Otello je směs 6 až 7 káv s původem, 65% arabica a 35% robusta. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv, z nichž je složena. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Kávové směsi se míchají z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měly stejnou výslednou chuť.

Naše zkušenost: Káva Otello má nahořklou chuť s příznakem plného těla, které dotváří 35% podíl robusty, díky čemuž působí jako “silná” káva, s vyšším obsahem kofeinu. Oblíbená je zejména u mužů.

Kava 5 Vaclav Faltus 2

E-shop a více info najdete na webu: www.zlatezrnko.cz

 

Káva Zlaté Zrnko – Marie, 200 gramů, cena 149 Kč.

Káva Zlaté Zrnko – Marie - má ohromující tělo. Velkorysá ovocná acidita připomínající chuť zralých citrusových plodů. Ucítíte jemné koření v sladké medové dochuti. V kapučínu uvolňuje příjemně sladké náznaky zázvoru.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz zlaté medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Káva Marie je směs 6 až 7 káv s původem 100% arabica. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv, z nichž je složena. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měly stejnou výslednou chuť.

Naše zkušenost: Káva Marie zastupuje jemně ovocné spektrum směsí 100% arabica. Je příjemně ovocná s jemnou hořkostí v dochuti. Vhodná pro kávové gurmány.

 

E-shop a více info najdete na webu: www.zlatezrnko.cz

 

23. říjen 2021
Dnes má svátek Teodor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek