VÁNOCE V KAPSÁŘI

VÁNOCE V KAPSÁŘI

Z leva-Genny Ciati Pavel Hruška Vlastimil Harapes Sabina Laurinová

Máte rádi změnu a chtěli byste nějakým způsobem osvěžit své bydlení květinami, ale nemáte už na ně místo? Je tu jednoduché řešení, pořiďte si kapsáře. O výhodách a jednoduché instalaci se v těchto dnech přesvědčila také Sabina Laurinová, také Vlastimil Harapes i Genny Ciati. Všichni tři si vyzkoušeli, aranžování kapsářů The Green Pockets.

Pavel Hruška a Sabina Laurinová
Všechny jmenované zaujala dekorace v ateliéru floristy Pavla Hrušky, kterou připravil Lukáš Tvrdý, ale přesto se zrodilo několik nových nápadů, jak doladit vánoční aranžmá. Sabina Laurinová se soustředila na drobné ozdoby. To baletní mistr Vlastimil Harapes pojal přesvědčení, s trochou nadsázky, že stěnu s květinami může více zkrášlit již jen on sám. A Genny Ciati, z té se rozhodl Pavel Hruška udělat anděla.

Vlastimil Harapes s Pavlem Hruškou
Adventní odpoledne plné zábavy nemělo slabých míst, což ani nikdo z přítomných nepředpokládal, vždyť Vlastimil Harapes je známý vypravěč dobrých vtipů, u kterých se se slabší povahy někdy i červenají. To Sabina Laurinová zase pobavila tím, když vtipně nahlas dovozovala, jak asi pojmou nevinné pohledy někteří novináři a  Genny Ciati již přemýšlela, kam doma pověsí kapsář, ale i to, jak mu vdechne vánoční atmosféru.
Více informací o kapsářích naleznete na www.thegreenpoc¬kets.com.

 

Zdroj, foto: Foto: The Green Pockets; LŽ

26. červen 2022
Dnes má svátek Adriana

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek