Fine dining meets fine art

Fine dining meets fine art

kolar1

Tam, kde je stolování povýšeno na zážitek. Tam, kde uspokojíte všechny své smysly. Tam, kde se umění potkává s nejvyšší formou zážitkové gastronomie. SaSaZu. Fine dining meets Fine art.

Březnem začíná roční spolupráce restaurace SaSaZu s The Chemistry gallery .
Šestice výrazných umělců se představí během roku v restauraci SaSaZu. SaSaZu tak propojuje svět alternativních umělců se světem zaneprázdněných managerů. Právě umění vás bude inspirovat k uzavření těch nejlepších byznys schůzek, a nebo vás naopak odvede myšlenkami jinam, do světa fantazie.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.09.57
Tato spolupráce začíná výstavou hyperrealistických obrazů Marka Koláře. V květnu své abstraktní dílo plné energie představí Samuel Paučo. Na přelomu června a července v SaSaZu vystaví svá plátna jedna z nejosobitějších umělkyň mladé generace Lucie Jindák Skřivánková, září patří malíři a sochaři (autorovi sochy Českého lva) Jakubovi Švédovi. Fine Dining meets Fine Art na konci roku ještě uvede Tomáše Němce a začátkem roku 2017 street artistu Michala Škapu.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.10.05

SaSaZu, to je alchymie chutí, barev, zvuků, vášně a designu, které dohromady vytvářejí okouzlující atmosféru a zkušenost.
Věhlasný šéfkuchař restaurace  SaSaZu Andy Tan, již brzy uvede v restauraci kompletně nové menu. Již nyní ale můžete v SaSaZu ochutnat několik Andyho novinek, zmíníme například humrovou polévku Ko Pi Pi nebo grilované hovězí v saigonském stylu Bo-La Lot. Andy zavedl v SaSaZu také vegetariánskou sekci. Oblíbené SaSaZu pokrmy jako bombajské kuře, červené curry či honkongská rolka jsou nyní v novém, bezmasém kabátě.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.10.22

 

Zdroj, foto: IDMEDIA

26. červen 2022
Dnes má svátek Adriana

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek