Adventní věnec, který vznikl jako jediný a není snadno napodobitelný…

Adventní věnec, který vznikl jako jediný a není snadno napodobitelný…

Zleva Valérie Zawadská Radek Wolf Pavel Hruška Vlastimil Harapes a Pavlína Senič2

Adventní věnec patří mezi tradiční symboly Vánoc. Nejčastěji má podobu věnce z jehličnatých větví ozdobeného čtyřmi svícemi.  Pokud je vytvořený z přírodních surovin, tak se dá říci, že je každý originál. Ten, který vznikl při tiskové konferenci k Vánočnímu turné 2014 s Pavlínou Senič a jejími skvělými hosty, je originál na druhou.

Zleva Valérie Zawadská Radek Wolf Vlastimil Harapes a Pavlína Senič1
Věnci vetknul jeho vlastní krásu přední český florista Pavel Hruška, to samo o sobě naplňuje očekávání mimořádné práce, ale to nebylo vše.  Dokončení se účastnili další čtyři pomocníci a ne jen tak ledajací! Ženy reprezentovala skvělá herečka s nezaměnitelným hlasem a šarmem a nebyl to nikdo menší než Valerie Zawadská a druhou pomocnicí, také s nezaměnitelným hlasem, byla charismatická operní pěvkyně Pavlína Senič. To muže zastupoval elegán a baletní mistr Vlastimil Harapes a producent Radek Wolf.

Herečka Valerie Zawadská3
A v čem, že je ta nezaměnitelnost věnce? Je v tom, že každý z pomocníků obdržel jednu svíci, na kterou dal svůj autogram. No posuďte sami, kdy se tito čtyři mohou sejít těsně před adventem? Jedinkrát do roka, jednou za dva či pět let… To sice nevíme, ale víme, že tento originál putuje do dražby ve prospěch potřebných.

 


Zdroj, foto: Lenka Žáčková a Foto-Felli, redakce

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek