Levné bydlení v Praze seženete i bez realitky. Víme, jak na to!

Levné bydlení v Praze seženete i bez realitky.

Víme, jak na to!

everydaymagazin.cz rezidencetopolova cz nahledovy

Stěhujete se do Prahy a hledáte cenově dostupný pronájem? Potýkáte-li se s nedostatkem finančních prostředků, pak vám nezbude, než svůj výběr omezit na nabídky, které nejsou podmíněny vysokou provizí realitní kanceláře. Jenomže právě ta vám může ušetřit spoustu času, který ztratíte hledáním. Jak z toho ven? Odpověď se dozvíte v následujících řádcích.

Hledat byt v Praze s realitkou, nebo na vlastní pěst? Obě alternativy mají svá pro i proti. Obrátíte-li se na zkušeného makléře, který má o dostupných bytech skvělý přehled, můžete jen získat. Nebudete muset dlouho čekat a řešit nepříjemné administrativní záležitosti. Jenomže ne každá realitní kancelář nabízí tak kvalitní služby. Roli navíc hrají peníze. Bez dostatečné finanční rezervy jen těžko zaplatíte tučnou provizi.

Ale jak tedy na pronájem bytu Praha bez realitky? Spíše než návod vám prozradíme konkrétní tip na cenově dostupné ubytování v dobré lokalitě.

Levný pronájem najdete ve vyhlášeném multifunkčním ubytovacím komplexu na Praze 10. Rezidence Topolová funguje jako hostel Praha  a současně nabízí dlouhodobé ubytování v garsoniérách a bytech 1+1 určených až pro 3 osoby. Vkusné byty mají samostatné WC, koupelnu a novou kuchyňskou linku. 

everydaymagazin.cz rezidencetopolova cz 01

Ubytování v Rezidenci Topolová je atraktivní hned z několika důvodů. Objekt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností do ostatních městských částí. Občanská vybavenost je na vysoké úrovni a nechybí zde obchody, restaurace, banka, pošta, lékárna a další služby, které využíváte dnes a denně.

everydaymagazin.cz rezidencetopolova cz 02

Velkou výhodou pronájmu v Rezidenci Topolová je velmi nízká vratná kauce. Navíc se vyhnete nutnosti úhrady provize (poplatek za zprostředkování), který se obvykle pohybuje ve výši kauce. Další informace a aktuální ceny najdete na www.rezidencetopolova.cz

Zdroj, foto: JP; www.rezidencetopolova.cz

 

26. srpen 2019
Dnes má svátek Luděk

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek