Dobré byty v žádaných pražských lokalitách rychle mizí

Dobré byty v žádaných pražských lokalitách rychle mizí

everydaymagazin.cz navackove cz nahledovy
Jestliže si myslíte, že najít v Praze volný byt k pohodlnému bydlení je jednoduché, není to zcela pravda. Nabídka nemovitostí je sice velmi vysoká, ale množství bytů, které by vám vyhovovaly, zase tolik není. Navíc žádané jsou zejména byty v nově realizovaných projektech, v atraktivních lokalitách. Takových projektů není mnoho a byty mizí velkou rychlostí. Není čas váhat a otálet.


Jaké byty a jaké lokality jsou žádané?


Dnešní požadavky na bydlení jsou vysoké. Vyžadováno je zejména maximálně komfortní bydlení v moderním stylu. Proto jsou poptávány zejména byty v nově realizovaných developerských projektech, tedy nové byty v Praze. Nové developerské projekty vznikají na celém území hlavního města. Velký vliv na komfort bydlení má i správný výběr lokality. Lokalita by měla disponovat kompletní občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností do centra i z města ven. Takových lokalit také není mnoho.

everydaymagazin.cz navackove cz 01
Jednou z nejžádanějších je Praha 3


Mezi nejvyhledávanější pražské lokality k bydlení v posledních letech bezpochyby patří oblast Prahy 3. Tato městská část je v blízkosti centra města, ale má velké množství zelených přírodních ploch. Je skvěle dopravně dostupná a disponuje kompletní občanskou vybaveností. Detailní informace o lokalitě Praha 3 najdete ZDE. I zde jsou nově realizované developerské projekty, ve kterých je možné pořídit byty v Praze levně. O jaký se jedná?

 everydaymagazin.cz navackove cz 02
Ideálním příkladem je Na Vackově


Ideálním příkladem moderního developerského projektu, který je v současnosti velmi žádaný, je projekt rezidence Na Vackově. Tento projekt vznikl ve studiu MS Architekti a navazuje na Alfarezidenci, developerský projekt, který ve stejné městské části vznikal v letech 2006-2011. V rámci rezidence Na Vackově vznikne do roku 2017 celkem 5 nových budov a v nich 331 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk.

 

Zdroj, foto: JP

21. září 2019
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek