Valentýn ve dvou v pohodlí domova – Uber bude rozvážet balíčky s romantickou večeří

Valentýn ve dvou v pohodlí domova – Uber bude rozvážet balíčky s romantickou večeří

uber
Úterý 14. 2. bude patřit všem zamilovaným. Se svátkem lásky je tradičně spojeno také dobré jídlo, a proto bude mít tento den každý uživatel aplikace Uber v Praze i Brně možnost objednat si romantickou večeři pro dva až domů. Není třeba kamkoli chodit, rezervovat stoly ani utrácet tisíce. Stačí mít nainstalovanou aplikaci Uber a balíček si za  zvýhodněnou cenu 200 korun objednat.

blog menu 4

Na Valentýna si od 14 do 18 hodin bude možné v Praze i Brně pomocí aplikace Uber objednat vůz, který k vám za zvýhodněnou cenu 200 korun doveze balíček se surovinami na skvělou večeři pro dva. Na sestavení menu pracoval vyhlášený český šéfkuchař Radek Šubrt a suroviny dodá online supermarket Rohlík.cz. Moderní technologie a nejlepší suroviny tak zajistí, že si romantický večer budou lidé moci užít v pohodlí domova. Vše navíc bude nachystáno tak, že dvojice přípravou stráví minimum úsilí a času.

Na čem si lidé pochutnají?
Jako předkrm bude nachystaná tomatová polévka s kousky lososa, následovaná hlavním chodem, kuřecím prsíčkem supreme s máslovou zeleninou a bylinkovými bramborami. Kuře skvěle doplní Frankovka z pozdního sběru. Tečkou za večeří bude čokoládový muffin.

Jak si UberValentýnskou večeři objednat?
-   Pro objednání stačí otevřít Uber aplikaci, kliknout na lištu s probíhající akcí a objednat si daný vůz
-   Během několika málo minut se u zákazníka objeví řidič s valentýnským balíčkem
-   Vše potřebné včetně návodu na přípravu již bude v balíčku, doma stačí mít troubu a pánvičku
-   Valentýnský balíček stojí 200 korun
-   Akce bude probíhat 14. 2. 2017 od 14 do 18 hodin v Praze i Brně

 

Kdo menu sestavil?
Přední český šéfkuchař Radek Šubrt, který má bohaté zkušenosti z Rakouska či Švýcarska. V roce 2012 byl také jedním z porotců televizní soutěže MasterChef.

Hodně lásky a dobrou chuť přeje tým UBER

O společnosti Uber
Uber funguje ve více než 500 městech a 80 zemích. Aplikace je volně ke stažení na jakýkoli chytrý mobilní telefon. Zákazníci se z ní dozvědí jméno řidiče, naleznou jeho fotografii, detaily o vozidle, jeho registrační značku a rovněž se dozvědí, kde momentálně stojí. Podle průzkumu TNS Aisa se Uber za  dva roky od startu stal nejpopulárnější mobilní aplikací pro sjednávání individuální přepravy osob v Praze (nejen poměrově ale i v absolutních číslech).

 

Mirka a Honza@UBER Team Ogilvy PR

Zdroj, foto: Ogilvy

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek