Brother – světový gigant v šicích a vyšívacích strojích

Brother – světový gigant v šicích a vyšívacích strojích

V7
Firma Brother Industries L.t.d. Japan patří k největším světovým výrobcům domácích šicích a vyšívacích strojů již téměř 110 let.


Vývoj a výroba využívá nejnovějších vymožeností a poznatků z oblasti elektroniky a ty jsou následně aplikovány do celého výrobního sortimentu.


Stroje Brother pravidelně získávají ve světě ocenění nejvyšší kvality napříč celým sortimentem. Špičková elektronika umožňuje výrobci vybavit stroje programy a funkcemi, o kterých se švadlenám ještě před pár lety ani nesnilo. Stroje jsou ovládány velkými barevnými dotykovými displeji, funkce jsou automatizované, programovatelné a pro obsluhu intuitivní. Dnes už je samozřejmostí, že řada strojů má ovládací menu v českém jazyce, což je významné ocenění výrobce a svědčí o velmi úspěšném prodeji i na tak malém trhu, jako je Česká republika.

M4234D
Obchodní zastoupení této značky pro Českou republiku je již 25 let firma Šicí technika Brother s.r.o. se sídlem v Prostějově. Kromě výše uvedených výrobků pro domácnost dodává i průmyslové šicí stroje Brother, digitální tiskárny na potisk textilu GT3 série a vyřezávací plotry se skenerem ScanNCut.

cm900
Zpět k domácím strojům Brother. Firma má v nabídce kompletní sortiment, který se skládá z jednojehlových šicích strojů v různých cenových relacích dle uživatelského komfortu a vybavení, vyšívacích strojů, lišících se od sebe velikostí vyšívací plochy a ovládacími prvky, obnitkovacích a pokrývacích strojů, určených ke speciálním operacím. Kvalita všech strojů je podtržena plnou zárukou v délce 36 měsíců.


Z šicích strojů značky Brother si vybere skutečně každý, začínající švadlenka i náročný profesionál.

 

 


Šicí technika Brother s.r.o.
www.brother-czech.cz


www.eshop.brother-czech.cz


www.sici-stroje-brother.cz


www.tiskatnynatextil.cz

 

 

24. září 2020
Dnes má svátek Jaromír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek