Zavlažování ze sudu

Zavlažování ze sudu

Kärcher Sudove cerpadlo BP 1 Barrel Set mo cena 2990 Kc 2

Dešťová voda je bohatá na minerály a některé další složky, které prospívají rostlinám.  Za normálních podmínek se ovšem po dešti tato voda vsákne do půdy a my ji tak nemůžeme použít, kdy je třeba. Proto si mnoho domů, chat a chalup pořídilo rezervoáry na dešťovou vodu, kterou odchytávají ze střech a následně ji používají až v momentě potřeby. Šetří tak svou kapsu, a navíc si vytváří zásobu pro parné letní dny. Určitou alternativou je sbírání dešťové vody do sudu. Toto jednoduché řešení se používá již po staletí.

Nemusíme se ovšem dřít s těžkými konvemi, abychom mohli zavlažovat dešťovou vodou ze sudu. Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set obsahuje vše, co potřebujeme pro pohodlné zavlažování. Čerpadlo BP 1 je perfektní náhrada zalévací konve a ovládáme jej pomocí přímého spínače/vypínače, který je součástí plovákového spínače. Ovládání čerpadla přímo na držáku je tak pohodlnější a šetří čas i energii. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo déle vydrží. Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud máme, díky flexibilnímu uchycení a nastavitelné délce hadice můžeme využít různé druhy sudů. Součástí setu je i univerzální hadicová spojka a hadice PrimoFlex® (1/2") o délce 15 m, kterou snadno dosáhneme i na vzdálenější záhony. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně nezávadná a máme jistotu, že k rostlinám přivádíme „zdravou“ vodu. Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set je chytrým moderním řešením pro zavlažování dešťovou vodou ze sudu.

Doporučená maloobchodní cena sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barrel Set je 2 990 Kč.

 

Kärcher Sudove cerpadlo BP 1 Barrel Set mo cena 2990 Kc produkt
Voda ze sudu pro vaši zahradu

 

Sbíráte dešťovou vodu do sudu a pak s ní zaléváte zahradu? Nebaví vás tahat se s těžkými konvemi?

Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlné zavlažování. Je vybaveno plovákovým spínačem, který umožňuje snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo déle vydrží. Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud máte, díky flexibilnímu uchycení a nastavitelné délce hadice můžete využít různé druhy sudů. Součástí setu je i univerzální hadicová spojka a hadice PrimoFlex® (1/2") o délce 15 m, kterou snadno dosáhneme i na vzdálenější záhony. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně nezávadná a máte jistotu, že k rostlinám přivádíte „zdravou“ vodu.

 

Zdroj, foto:

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Creanto

 

19. únor 2020
Dnes má svátek Patrik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek