Jedinečný pomocník pro skutečně lesklé a suché nádobí

Jedinečný pomocník pro skutečně lesklé a suché nádobí
Somat leštidlo 2v1 s efektem rychlého schnutí  

Somat oplachovac dry effect vetrak a mokra miska 2

Na svou myčku nádobí nedáte dopustit, ale jediné, co jí můžete vytknout je nedostatečně suché nádobí, na kterém zůstávají kapky vody? Řešení je nyní na dosah - nové unikátní leštidlo Somat 2v1 s efektem rychlého schnutí brání vzniku zaschlých kapek vody na nádobí a dodá zářivý lesk vašim sklenicím. Navíc, je extra účinný i na plasty.

 

Plastové nádobí dostává v naší kuchyni stále více prostoru. Možná do něj balíte oběd pro sebe nebo svého muže. Nebo do plastových dóz připravujete dětem svačinu. V každém případě oceníte nové leštidlo Somat 2v1 s efektem rychlého schnutí, které se postará i o tak náročný povrch, jako je plast.

Zapomenout můžete i na pracné leštění sklenic utěrkou. Díky jedinečnému složení a maximální účinnosti zaručí leštidlo Somat 2v1 rychlé schnutí a nepřekonatelný lesk skla i dalších povrchů. Zabezpečí dokonalý výsledek bez obávaných stop po vodě, čištění a bez nevzhledného matného povrchu na nádobí.

 

Použít ho můžete společně s vaší klasickou nebo multifunkční tabletou či gelem Somat.

K dostání je v nové modré průsvitné lahvi o objemu 500ml za doporučenou prodejní cenu 109,90 Kč.

Somat lestidlo Dry Effect

 

 

 

 

*  *  *  *  *
O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává společnost Henkel vedoucí postavení na trhu ve spotřebitelských i průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu mezi všemi průmyslovými segmenty. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích v několika kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V účetním roce 2015 dosáhla obratu ve výši 18,1 mld. eur a upravený provozní zisk byl ve výši 2,9 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky, Persil (prací prostředek), Schwarzkopf (přípravky na vlasy) a Loctite (lepidlo) spolu vygenerovali tržby v hodnotě více než 6 miliard eur. Henkel zaměstnává okolo 50 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří zanícený a velmi různorodý tým, který spojuje společná firemní kultura, cíle vytvářet hodnoty udržitelnosti a sdílené hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti, je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

 

 

Zdroj, foto: Henkel ČR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lercom

21. únor 2020
Dnes má svátek Lenka

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek