Vaše vozidlo se vám už z dohledu neztratí

Vaše vozidlo se vám už z dohledu neztratí

www.beenode.cz

kotab2


Vaše auto je spolehlivé – a není zrovna posledním výkřikem techniky. Lpíte na něm, protože jste v něm vezl svou ženu do porodnice, společně v něm objeli Evropu. V zásadě víte, že vám věrně slouží, tak proč jej měnit za mladší model…


Je ale také pravdou, že bezpečnostní mechanizmy u starších modelů aut nejsou tak technologicky na výši, jako u nových vozidel. A že se auta starších typů poměrně často odcizují. Třeba na náhradní díly. Co dělat, aby se vám taková pohroma vyhnula? A pokud ne, abyste o svém voze věděli, i když zmizí z místa, kde bylo parkováno?  

kotab1
Díky trekovacímu Bluetooth zařízení BEENODE můžete o pohybu svého auta vědět, aniž by zloděj vůbec tušil, že jej sledujete. Stačí kamkoliv do vozu umístit BEENODE trekovací zařízení, jakmile pak nahlásíte do aplikace Beenode ztrátu vozidla.  A jestli pro něj vyrazíte sami, nebo za asistence policie, je jen na vás.


Další argumenty pro pořízení trekovacího zařízení BEENODE jsou: Nízká pořizovací cena, malé rozměry, velká výdrž baterie díky technologii Bluetooth Low Energy, funkčnost v otevřeném prostoru i v krytých prostorech a právě propojení s GPS komunitou.

 

Více informací hledejte na www.beenode.cz

 

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže