Oblíbené prací kapsle Persil v novém

Oblíbené prací kapsle Persil v novém

Nové Persil Duo-Caps a Persil Power-Mix Caps 360° s technologií Complete Clean

www.persil.cz

 PERSIL caps 360 st image

Přesné a pohodlné dávkování, dokonalá čistota a svěží vůně jsou vlastnosti pracích kapslí Persil, které jsou v České republice tak oblíbené. Nyní jsou předdávkované gelové kapsle Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps, které kombinují prací prášek a gel k dispozici s novou silnější recepturou s technologií Persil 360° Complete Clean a v novém přitažlivém designu. Bez velké námahy si poradí se všemi požadavky na kompletní péči o vaše prádlo.

 

Receptura Persil 360° Complete Clean obsahuje vylepšenou směs enzymů se speciálním polymerem, díky kterému snáze zatočí se skvrnami. Navíc je nový Persil šetrný k tkaninám, zjemňuje i vyhlazuje povrch textilních vláken a svým speciálním složením zachovává intenzitu barvy a zvyšuje jas.


A jako bonus si po každém praní užijete dlouhotrvající svěžest, která vás bude provázet na každém kroku. S novým Persilem jednoduše získáte vše, co potřebujete pro perfektní výsledek vašeho praní.


Persil Duo-Caps

pers3perss
Předdávkované gelové kapsle Persil Duo-Caps obsahují vysoce koncentrovaný gel.

Zelená komora kapslí Persil Duo-Caps obsahuje technologii, která zabraňuje vyblednutí barev a znovu jim dodá ztracený jas. Navíc bílému prádlu navrátí zářivou bělost.
Modrá komora obsahuje vysoce koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn, který v sobě mísí látky schopné poradit si s odolnými skvrnami. Výsledkem je dokonale čisté a svěží prádlo.

pers4

K dispozici jsou ve variantách regular, color, lavender color a sensitive. Doporučená maloobchodní cena balení Persil Duo-Caps o 14 ks je 159 Kč, u velkého balení se 28 ks je to 359 Kč.


Persil Power-Mix Caps

pers5pers6
Persil Power-Mix Caps jsou unikátní kombinací výhod dvou pracích forem - prášku a gelu v jednom a připravené rovnou k použití v jedné předdávkované kapsli.
První komora – prací gel - koncentrovaný tekutý prací prostředek je účinný na mastné skvrny, navíc přináší intenzivní vůni a je šetrný k vašemu oblečení. Díky tekuté formě začíná gel působit ihned po kontaktu s vodou.
Druhá komora – prací prášek - ideální na odstranění i těch nejodolnějších skvrn, jako jsou skvrny obsahující barviva (káva, čaj, kakao, ovoce, zelenina).

K dispozici jsou ve variantách regular, color a freshness by silan. Doporučená maloobchodní cena balení Persil Power-Mix Caps o 14 ks je 159 Kč, u velkého balení se 28 ks je to 359 Kč.

pers7


Použití Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps je tak jednoduché - stačí vložit jednu kapsli do bubnu pračky, a to ještě před vložením samotného prádla. Po  kontaktu s vodou se kapsle rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do praní.

 

 

www.persil.cz

 

 

 

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže