SodaStream - Jedna láhev nestačí

Jedna láhev nestačí

www.sodastream.cz

thumbs 3pack FUSE 121

Kvalitních lahví na vodu není nikdy dost – jednu potřebujete do auta, další do fitka a pokud berete svůj pitný režim vážně, ani pracovní stůl by neměl zívat prázdnotou.
A řekněme si na rovinu, i v tomto případě na designu záleží.


Vánoční dárková sada lahví FUSE od značky SodaStream je jako stvořená pro všechny, kteří berou vážně své zdraví i životní prostředí. Proč zatěžovat přírodu plastovým odpadem, když můžete používat zdravotně nezávadné a ekologické láhve bez obsahu BPA?


V limitované vánoční edici FUSE je najdete přesně tři. Potěší vás hravým puntíkovaným designem ve třech barevných provedeních – bílém, černém i červeném tak, jako jsou barvy výrobníků perlivé vody Spirit. Dobrou zprávou je, že jsou bez obsahu BPA a používat je můžete opakovaně až 4 roky. Pokud se jimi rozhodnete potěšit někoho, na kom vám záleží, nemusíte přemýšlet ani nad balením. Dárková krabice s ouškem má štítek, na který stačí připsat jméno obdarovaného a krátké věnování.

Doporučená cena je 399 Kč.

sodastream 3pack 932x460 2


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

 

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 

 

13. červenec 2020
Dnes má svátek Markéta

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže