Perwoll Care & Refresh a zůstaňte svěží po celý den

Novinka Perwoll Care & Refresh


Zůstaňte svěží po celý den

Perwoll Care and Refresh 1L 2

Svět módy se neustále mění. Oblečení z umělých tkanin je v dnešní době samozřejmostí každého šatníku – ve skutečnosti je 78 %  moderního oblečení vyrobeno ze syntetických a smíšených látek. A ačkoli je toto oblečení pohodlné a stylové, umělá vlákna v sobě často zadržují nepříjemné pachy. Proto společnost Henkel přichází s novinkou, která tento problém vyřeší. Nová varianta Perwoll Care & Refresh s Deo technologií spolehlivě neutralizuje pachy a zajišťuje pocit svěžesti během nošení až na 24 hodin.


Nový Perwoll Care & Refresh přichází na trh s jedinečnou Deo technologií, která funguje na principu deodorantu. Díky ní speciální prací prostředek odstraňuje nepříjemný pach a postupně uvolňuje parfémované složky během nošení. Takto si můžete užívat bezstarostných dnů a nosit oblečení, které máte rádi, aniž byste se museli starat o nepříjemné pachy.
Nová receptura také nabízí perfektní péči o syntetická a umělá vlákna, zachovává jejich tvary a barvy. Perwoll Care & Refresh se dokonale postará o váš šatník a vy si tak můžete vychutnat svěžest vašeho oblečení i během těch nejhektičtějších dní. Buďte fresh, zůstaňte fresh!
Nový Perwoll Care & Refresh upoutá pozornost také průhlednou láhví se zlatým víčkem. Je dostupný v následujících velikostech a s těmito běžnými cenami: 119 Kč (1L), 199 Kč (2L), 299 Kč (3L).   

www.perwoll.cz

 

 

 

Zdroj, foto: Henkel

 

 

 


O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává společnost Henkel vedoucí postavení na trhu ve spotřebitelských i průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu mezi všemi průmyslovými segmenty. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích v několika kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V účetním roce 2015 dosáhla obratu ve výši 18,1 mld. eur a upravený provozní zisk byl ve výši 2,9 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky, Persil (prací prostředek), Schwarzkopf (přípravky na vlasy) a Loctite (lepidlo) spolu vygenerovali tržby v hodnotě více než 6 miliard eur. Henkel zaměstnává okolo 50 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří zanícený a velmi různorodý tým, který spojuje společná firemní kultura, cíle vytvářet hodnoty udržitelnosti a sdílené hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti, je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

  

 

 

 

lid

23. únor 2020
Dnes má svátek Svatopluk

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek