Jarní úklid se Sencorem

Jarní úklid se Sencorem

sencorokna1 2

 

Zimní období pomalu ale jistě končí, těšíme se až odložíme šály, rukavice, kabáty a konečně si také užijeme trochu toho tepla, vzkvétajících zahrad a ranního zpěvu ptáků. S jarem však přichází i jedna nepříjemnost – jarní úklid. V následujících řádcích Vám dáme pár rad a tipů, jak si úklid usnadnit.

 

Pryč se zimou
Prvním zřejmým, ale přesto důležitým tipem je zbavit se všeho co křičí zima. Myslíme tedy nejen všechny zimní bundy, šály, rukavice a vysoké boty, ale také zbytky vánočních a zimních výzdob od nalepených vloček na oknech až po malé figurky sněhuláků.

 

Prach, prach, všude prach!
Jedním z nejdůležitějších úkonů jarního úklidu je zbavit se všeho prachu. Nemluvíme zde jen o důkladném vysávání neb to je samozřejmostí. Jedná se o koberce, závěsy a záclony. Nesmíme zapomenout ani na okna, parapety, radiátory a v poslední řadě také dveře. Je nejlepší držet se zaběhnuté techniky profesionálních hospodyněk – Od stropu k podlaze. Ušetříte si tak práci při opakovaném vysávání.

 

Okna
S prvními jarními slunečními paprsky nepřichází jen dlouho očekávané teplo, ale i zděšení nad stavem našich oken. Šmouhy a prach, které schovávalo zimní šero jsou najednou jak pěstí na oko. Čistění oken je velmi namáhavým a nevděčným aspektem jarního úklidu, tak proč si ho neulehčit. Skvělým pomocníkem je například čistič oken Sencor SCW 3001YL.

 

Technika strádá
Svoji pozornost si zaslouží i technika. Prach v počítačích a dvd přehrávačích může mít neblahý vliv na rychlost a funkčnost strojů. Nezapomeňme tedy i na šetrné otření upatlaných a zaprášených monitorů a televizních obrazovek.

thumbs svc9000vysavac 2
Vysavač Sencor SVC 9000BK
Vysavač je vybaven Extreme Silence technologií, která zajišťuje extra tiché a účinné vysávání. Filtr Clean Air HEPA H13 zajišťuje špičkovou filtraci vhodnou pro alergiky. Neposlední vychytávkou je kovová teleskopická trubice XXL s jednoduchým nastavením ergonomické pracovní výšky.
Doporučená maloobchodní cena 3 999,- Kč


Sencor SCW 3001YL
Je sada na čištění oken. Součástí balíku je praktický rozstřikovač čistícího prostředku s integrovaným čistícím mopem a akumulátorový čistič oken, který díky speciálnímu materiálu určenému pro čištění hladkých povrchů nezanechává žádné šmouhy ani usazeniny.
Doporučená maloobchodní cena 999,- Kč


Sencor SCL 2200
Obsahuje hned několik pomocníků pro správnou a šetrnou údržbu vaší elektroniky. Čistící utěrku, antistatický štětec a speciální čistící roztok. Měkký štěteček jednoduše odstraňuje prach a špínu z obrazovky, klávesnice apod. aniž by poškrábal povrch.
Doporučená maloobchodní cena 149,- Kč

 

 

 

Zdroj, foto: Sencor

 

 


O značce SENCOR:
Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky v roce 1969. Od té doby významným způsobem rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti.

 

23. únor 2020
Dnes má svátek Svatopluk

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek