Vánoční osvětlení – Světelné řetězy RETLUX

Vánoční osvětlení – Světelné řetězy RETLUX

 

Vánoce, Vánoce přicházejí! Ano, už je to tak, Vánoce se blíží a s nimi i čas, kdy si opět zútulníme a zkrášlíme naše domovy vkusnou a originální výzdobou. Čas Vánoc je magický a světlo k němu jisto jistě patří.  Česká značka RETLUX si letos připravila velkou nabídku světelných řetězů i dekorací, kterými můžete ozdobit byt i zahradu. Probuďte v sobě tvořivého ducha a rozsviťte své domovy originálními světelnými dekoracemi!

 

retluxvanoce

Klasické světelné LED řetězy můžete použít na zdobení vánočního stromečku v interiéru, ale i jako venkovní dekoraci na vchodové dveře, fasádu nebo obtočit kolem stromků na zahradě, protože vydrží teploty až do -15°C. Jednobarevné v provedení studené či teplé bílé  (např. RXL 217) je možno pověsit na strom o výšce až 250cm. Zelené, modré a červené řetězy mají délku 15m a bez problémů jimi rozsvítíte stromeček vysoký až 150cm.

 

retluxvanoce2

LED řetězy Retlux se světelnými kuličkami o velikosti 10mm, jsou k dostání v délkách od 5 do 20 metrů. Pokud vás omrzela klasicky teplá nebo studeně bílá světýlka, zkuste letos sáhnout po úžasných malých multicolor kuličkách RXL 266 s 8 svítícími módy, kterým nechybí timer, a vydrží svítit až 25000 hodin. Krásně orámuje okapy, střechy i vstupní cestu k domovu.

 

retluxvanoce3
Vánoční atmosféra si o různá světýlka přímo říká a proto společnost RETLUX myslí i na opravdové fajnšmekry, kteří své domy chtějí zahalit do tisíce světel. S propojitelnými řetězy např. RXL 302 a RXL 301 dokážete vytvořit nekonečnou světelnou dráhu. Každý řetěz má 150ks LED diod o velikosti 5mm. Pokud toužíte po větší hustotě světel, ideálním řešením jsou speciální řetězy s označením RXL 287, 288 a 289, které svítí s neuvěřitelnými 600 diodami a mají délku 11m. K dostání jsou ve 3  barevných provedeních a to teple bílé, studeně bílé a multicolor.  Samozřejmě, i tyto řetězy jsou odolné až do -15°Ca je tedy možno je umístit ven.

 

retluxvanoce4

Dalším speciálním řetězem, je RXL 282 se 40 LED maxi kuličkami, každé o velikosti 25mm, které svítí studeně bílou a hodí se do interiéru. Stejně tak i multicolor řetěz RXL 308 se světýlky ve tvaru borových šišek o délce 10m. Krásně se budou vyjímat na krbové římse, či obtočené o zábradlí. Nebojte se však ani výzdoby oken – veškeré světelné řetězy od RETLUX jsou bez rtuti, bez UV záření a vydrží až 50 000 vypnutí a zapnutí.
 

retluxvanoce5

 

Světlenými řetězy RETLUX rychle a jednoduše pozvete kouzlo Vánoc do svých domovů. Udělejte si čas a vyberte si ze široké nabídky světelných dekorací. Vždyť i malý řetěz položený mezi svíčkami na Štědrovečerní tabuli, dotvoří tu správnou atmosféru svátečních dní. Tak šťastné a světelné!

 

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže