Staňte se profesionální blogerkou

Staňte se profesionální blogerkou

adorableadultaffection

Řada žen nastartovala díky šablonám Webnode vlastní úspěšné projekty. Jedním z nich je i soutěž MAMAblog roku, kterou založila Michaela Červená Švestková. S šablonou Webnode se jí podařilo spustit známou soutěž pro blogerky, které se věnují tématu mateřství.  

 

Na začátku byl blog babybistro.cz, který si Michaela Červená Švestková založila pomocí jednoduché šablony Webnode. A pak se zrodil nápad, uspořádat soutěž jen pro „MAMAblogerky“, které v soutěžích neměly vlastní kategorii. „Z malé akce, kterou jsem dělala i v zájmu toho, že jsem dřív měla také MAMAblog a věděla jsem, že maminky-blogerky nemají kde soutěžit, se stala respektovaná soutěž mezi influencerkami i značkami,“ vysvětluje svou motivaci Michaela Švestková Červená.
 
Do čtvrtého ročníku MAMAblogu roku se přihlásilo na 190 blogerek, které se věnují těhotenství, rodičovství, dětem. „Počet přihlášených narostl každým rokem zhruba o 20 procent, stejně jako počet hlasů. V loňském - třetím ročníku - přišlo na 44 tisíc platných hlasů! O soutěž je stále větší zájem, značky chápou význam influencer marketingu a líbí se jim, že se mezi MAMAblogerky mohou dostat jinou formou. Populární jsou mezi značkami i extra soutěže pro influencerky, letos chceme otevřít speciální testovací kluby pro maminky a ještě víc zapojit partnery,“ prozrazuje své plány Michaela Švestková Červená, zakladatelka MAMAblogu roku (a dnes už i BEAUTYblogu roku). Díky této soutěži si můžete splnit svůj sen a nastartovat dráhu profesionální blogerky.

 

Vytvořte si vlastní web a rozjeďte úspěšný projekt  
V průběhu pár minut si velmi jednoduše vytvoříte zdarma vlastní webovou stránku na www.webnode.cz. Stačí se zaregistrovat, vybrat vhodný název, design, barvu a písmo jednotlivých částí textu a vlastní web máte na světě. Podělte se o zážitky a fotky s rodinou a přáteli, kterým stačí poslat link přes email nebo telefon. Svůj web můžete dokonce zamknout a povolit přístup pouze registrovaným uživatelům.

 
Více informací najdete na www.webnode.cz

     

 

O Webnode
Společnost Webnode je na českém trhu od roku 2008. Dnes za jejím chodem stojí více než 100 lidí, kteří se starají o bezproblémovou činnost všech stránek. Webnode nabízí vlastní doménu, hosting a množství moderních a stylových šablon, které si podle své potřeby přizpůsobí každý uživatel sám. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí si můžete svojí osobní stránku, internetový obchod anebo firemní prezentaci vytvořit i z pohodlí domova. V Česku na této platformě funguje přibližně 2,9. mil. webových stránek. V roce 2018 jich přibylo přibližně 200 tisíc.

22. leden 2021
Dnes má svátek Slavomír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek