Baileys uvádí na trh novou příchuť – Baileys Salted Caramel

Od října si mohou nejenom milovníci originálního Baileys vychutnat novinku – Baileys slaný karamel. Velmi trendy příchuť reaguje na celosvětovou popularitu slaného karamelu, a přináší tak svým spotřebitelům ojedinělý gurmánský zážitek. Na chvíli se posaďte a nechte se unášet jeho opojnou sametově jemnou kombinací smetany a kvalitní irské whiskey ve spojení s karamelem a mořskou solí.

BAILEYS SALTED CARAMEL 07L LAHEV CMYK 300dpi 4PaP JR Kopírovat 2
Značka Baileys rozšiřuje svoji produktovou řadu o moderní příchuť slaného karamelu. „Sladká odměna pro dospělé“ je dostupná na trhu od října. Nadcházející podzim si tak můžete zpříjemnit sametově jemným pohlazením originálního likéru Baileys ve spojení s jemným karamelem, mořskou solí a ostatních ingrediencí.  Servírovaný na ledu vám nahradí sladký dezert a naladí na správnou vlnu. „Novinka Baileys slaný karamel vyniká svojí výjimečnou a zároveň velmi populární příchutí, kterou spotřebitelé v dnešní době vyhledávají. Reagujeme tak na stále rostoucí poptávku trendy chutě v propojení s originální chutí Baileys a jemným karamelem. Vychutnat si ho můžete tak, jak máte nejraději.  Ať už samotný, s ledem nebo spolu s vaší oblíbenou kávou nebo horkou čokoládou,“ říká Ondřej Balvín, Brand Manager značky Baileys.

 

Baileys Salted Caramel

Spojením sametově lahodné chuti Baileys Original Irish Cream s jemným karamelem, špetkou soli a originálních ingrediencí vzniká trendy kombinace slaného karamelu.  
Objem: 0,7l
Prodejní cena: 469,90 Kč

Obsah alkoholu: 17%


O Stock Plzeň – Božkov:
Společnost STOCK Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již téměř 100 let. S portfoliem čítajícím více než 100 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Koupí společnosti BARTIDA v červnu 2019 doplnila společnost Stock Plzeň- Božkov své portfolio zejména o prémiové značky lihovin. BARTIDA je v Česku mimo jiné distributorem kubánského rumu Legendario, producentem vlastních ovocných a bylinných likérů Bartida Original a obchoduje s destiláty a rumy z mnoha zemí.

 

 

22. leden 2021
Dnes má svátek Slavomír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek