Tiffany - nové hodinky

 

Tiffany představuje nové modely hodinek z kolekce East West a CT60.
Nové hodinky z kolekce East West v sobě snoubí Tiffanyho legendární styl a staletí švýcarské hodinářské výroby. Kolekce byla poprvé představena v dubnu loňského roku a doslova převrátila pravidla hodinářské výroby svým nezvykle otočeným obdélníkovým tvarem číselníku. I nový model je inspirován cestovními hodinkami ze 40.let minulého století, jeho číselník má ikonickou Tiffanyho modrou barvu a pásek z aligátoří kůže. 
 
 
 
Nejnovějšími modely v kolekci Tiffany CT60 jsou Tiffany CT60 Chronograf a Tiffany CT60 Annual Calendar, které navazují na 165 let dlouhou tradici hodinářského umění započatou zakladatelem značky Charlesem Lewisem Tiffanym. Tato mistrovská díla jsou poháněna nejlepší švýcarskou mechanikou a zdobí je časem prověřené techniky gravírování Colimaçon a Perlage či prestižní známka kvality, ženevská pečeť Côtes de Genève, které jim dodávají na výjimečnosti. Do kolekce přibyl mechanický chronograf se samonátahem v 18kt růžovém zlatě s modrým číselníkem a zlatými číslicemi. Druhou novinkou je Tiffany CT60 Annual Calendar, mechanické hodinky se samonátahem z 18kt růžového zlata s černým číselníkem, ročním kalendářem a safírovým sklíčkem na přední i zadní straně.
Jak vypadají mistrovská díla z kolekce Tiffany CT60 v praxi, si můžete prohlédnout na fotografiích z letošního udílení Zlatých glóbů, kde zdobily zápěstí Lieva Schreibera a Oscara Isaaca.
 
Zdroj: BB Media
 

 

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže