Kosmetická řada společnosti Zepter La Danza představuje nová specifická séra proti stárnutí

Kosmetická řada společnosti Zepter La Danza představuje nová specifická séra proti stárnutí

Logo Zepter k80

Společnost Zepter International si s hrdostí dovoluje představit výsledky nejnovějšího vývoje kosmetické značky La Danza: specifická séra proti stárnutí, která zvlhčí pleť a dodávají jí účinné zkrášlující látky.  Švýcarská laboratoř společnosti Zepter Internartional po 10 letech výzkumu v oblasti účinných látek úspěšně vyvinula AGE DEFENSE SERUM (sérum proti stárnutí), které efektivně napomáhá oddálit proces stárnutí pleti.
Tým švýcarských odborníků specializujících se na obor zamezování stárnutí pokožky se soustředil na hlavní příčiny stárnutí, agresivní vlivy okolního prostředí, jejichž podíl na procesu stárnutí tvoří až   80 %. Propojením nejmodernějších průlomových objevů v kosmetické dermatologii a genetice s nejmodernějšími technologiemi a inovacemi jsme se přiblížili k nalezení řešení pro dokonalý, mladistvý a zdravý vzhled. Tím řešením jsou naše účinná švýcarská séra proti stárnutí. Hvězdnou přísadou našich nově vyvinutých sér je unikátní výtažek z řas - Antileukine 6 tzv. zlatá řasa. Mimořádně vysoká koncentrace zlaté řasy napomáhá výrazně zmírnit poškození DNA a docílit tak maximálních výsledků v boji proti stárnutí pleti. Švýcarská laboratoř ZEPTER tak přináší přírodní kosmetické přípravky BEZ OBSAHU PARABENŮ pro dosažení rychlých a intenzivních účinků proti stárnutí. Receptury těchto přípravků jsou navíc mimořádně šetrné a jsou vhodné i pro ty nejcitlivější typy pleti.
LA DANZA SÉRUM PROTI STÁRNUTÍ

z
Účinná směs zvlhčujících látek a antioxidantů, které dodají pleti výživu a objem a ochrání ji před oxidačním stresem způsobeným moderním stylem života. Sérum podporuje metabolismus pokožky a pomáhá obnovit její ztracenou vitalitu a pevnost, zmírňuje hrubost pleti a redukuje vrásky. Sérum obsahuje organický lipoaktivní Inca Inchi® - přírodní olej s mimořádně vysokým obsahem polynenasycených mastných kyselin získaných z rostlin pocházejících z Amazonie; nejbohatší přírodní zdroj OMEGA-3-6-9 mastných kyselin. Je vědecky prokázáno, že podporuje regeneraci buněk, mírní zánět a hojí podráždění pokožky. Obnovuje strukturu kožní bariéry a pružnost vrstvy epidermis. Další složkou je Hydrasalinol - přírodní látka získaná z rostliny Salicomia, jež se vyskytuje na pobřeží Středozemního moře a Atlantického oceánu. Posiluje hydrolipidový kožní film a snižuje transepidermální ztrátu vody. Nové La Danza Sérum proti stárnutí, tak působí jako přirozený štít, který po celý den chrání pleť a viditelně zmírňuje známky jejího stárnutí.

z1
OČNÍ SÉRUM LA DANZA

Jemná pleť kolem očních partií vyžaduje cílenou péči, která účinně předchází tvorbě linek a mimických vrásek a zároveň ošetřuje již vzniklé vrásky. Receptura, textura a účinné látky nového očního séra respektují specifickou fyziologii této vysoce citlivé pleti. Oční sérum La Danza obsahuje  Ameliox - směs karnosinu (dipeptidu) a účinných antioxidantů, jež oddaluje proces glykace a zamezuje oxidačnímu stárnutí. Lipozomální forma této látky zvyšuje biodostupnost všech složek a jejich vysoký účinek na rohovou vrstvu (stratum corneum) a zamezuje tvorbě jemných linek a vrásek. Čistá kyselina hyaluronová - nejúčinnější zvlhčující látka, která dlouhodobě, intenzivně a hluboce hydratuje všechny vrstvy pokožky, váže buňky k vodě, uchovává v nich vlhkost a tím posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Výsledkem jejího působení je napnutější pleť, menší výskyt jemných linek a vrásek a jednotný zářivý tón pleti. MDI komplex (z extraktů z mořských řas) - redukuje stíny a opuchlost pod očima, zlepšuje ochranné funkce pokožky, zmírňuje zčervenání pleti a omezuje výskyt pavoučkovitých žilek. Pleť okolo očí je hebčí a zářivější. Cetiol® Sensoft - tato přísada, známá též jako „změkčující látka, jež přináší potěšení“, okamžitě zahalí vaši pleť pocitem saténové hebkosti a luxusu.

 

Zdroj, foto: Zepter

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže