Antiperspirant Dove Original

Antiperspirant Dove Original s ¼ hydratačního krému pomáhá regenerovat vaši pokožku podpaží

dove

Holení v současnosti patří u většiny žen k nejčastějším kosmetickým úpravám, s příchodem léta se ale stává ještě aktuálnějším. Věděli jste, že dříve k němu sloužily ostré kameny nebo obklady s žíravinou? V dnešní době je naštěstí depilace daleko bezpečnější a šetrnější, ale ženy stále bojují se suchou a podrážděnou pokožkou, již s sebou pravidelné odstraňování chloupků přináší. Pomocníkem může být antiperspirant Dove Original, který díky obsahu ¼ hydratačního krému účinně a šetrně pečuje o citlivou pokožku podpaží. Regeneruje ji a zanechává jemnou na dotek. Antiperspirant Dove Original navíc neobsahuje alkohol, proto po jeho aplikaci zůstává i oholené podpaží bez podráždění a nepříjemného pálení.

Nahlédnutí do dějin depilace
Počátky holení pokožky sahají hluboko do historie. Již pravěké ženy používaly primitivní holicí předměty jako ostré kameny či lastury. Ve starém Egyptě si oblíbily teplý vosk a v antickém Řecku a Římě se těšily popularitě různé depilační směsi, jež mnohdy obsahovaly netradiční přísady jako kozí žluč či netopýří krev. V pozdější době se depilovalo například obklady s žíravinou. Oproti tomu ve středověku se lidé příliš neholili. Velký zlom nastal až počátkem dvacátého století, kdy se ženy začaly více odhalovat, a tak na jejich těle přibývalo míst, které si pravidelně holily.
Konkrétně podpaží ale patřilo k partiím, kde si ženy chloupky dlouho neodstraňovaly. Průlom nastal až v roce 1915 – v něm magazín Harper's Bazaar otiskl fotografii modelky s vyholeným podpažím. Trend se během dvacátých let postupně rozšířil po celém světě. Dnes o tyto partie pravidelně pečuje 95 % žen.

 

Zdroj, foto: Dove; Ami

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže