Jemná dětská pokožka si zaslouží tu nejlepší péči

Jemná dětská pokožka si zaslouží tu nejlepší péči

www.rituals.cz   

Rituals image 4

Dětská pokožka je nejjemnější na světě. Proto jsou v řadě Tiny Rituals použity ty nejdelikátnější, nejjemnější a pečující ingredience. Všechny jsou hypoalergení, mají pH vhodné pro dětskou pokožku, jsou nejméně z 93 % přírodní a z 30 % organické. Tiny Rituals v překladu znamená drobné rituály. Pokud jste čerstvě rodiči, snažte se takové malé rituály zakomponovat do každodenního života. To se týká třeba jemných masáží s dětským olejem. Podobně můžete použít i tělové mléko. Ale začít můžete už koupelí. Značka Rituals nabízí extra jemný a zklidňující mycí gel pro dětskou pokožku a vlasy. Gel je šetrný k očím, neštípe a lze ho snadno vymýt. Obsahuje sladký mandlový olej a zklidňující rýžové mléko.

Rituals.cz Tiny Rituals for mama Anti stretchmark tummy cream

Ze stejné řady pochází i krém pro maminky, kterým se během těhotenství mohou objevit strie. Takové jizvičky vznikají i při rychlém hubnutí, krém můžete použít na oba případy. Na zklidnění můžete dětem nanést do pokoje nebo na povlečení lehký voňavý sprej, který samozřejmě neobsahuje žádný alkohol nebo jinou škodlivou látku. Pokud máte v okolí nějaký nový přírůstek, podívejte se na dárkové sety. Značka Rituals má sety jak pro maminky, tak pro děti.

Rituals.cz Tiny Rituals image 2
Aktuální ceny:

Tiny Rituals Baby Massage oil  – Masážní olej 75 ml – 365 Kč
Tiny Rituals Body lotion – Tělový lotion 200 ml – 365 Kč
Tiny Rituals Anti stretchmark tummy cream – Tělový krém proti striím 200ml – 565 Kč
Tiny Rituals BabyRoom & linen Mist – Sprej pro dětské pokoje, oblečení a povlečení 50 ml – 480 Kč
Tiny Rituals Baby Hair & Body Wash – Mycí gel pro dětskou pokožku a vlasy 200 ml – 250 Kč
Tiny Rituals Baby Bath Oil – Relaxační olej do koupele 100 ml – 420 Kč
Tiny Rituals Baby Gift Set – Pečující balíček pro každé dítě – 490 Kč
Tiny Rituals Mom´s Bath Set – Pečující balíček nejen pro těhotné – 565 Kč
Tiny Rituals Wash Glove – Elephant Family – mycí žínka – 160 Kč
Tiny Rituals Wash Glovel – Mama Elephant – mycí žínka – 160 Kč

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.


Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  

 

 

Zdroj, foto: www.rituals.cz   

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže