Ženy, najděte ztracené sebevědomí díky Dove Academy Workshopu!

Ženy, najděte ztracené sebevědomí díky Dove Academy Workshopu!

www.jsmekrasne.cz/workshop

Dove Ilustrační fotografie

Dove dlouhodobě pomáhá ženám vidět a uvědomovat si jejich krásu. Dvanácti zájemkyním nyní nabízí exkluzivní možnost změnit životní přístup a objevit svou vnitřní i vnější krásu díky projektu s názvem Dove Academy Workshop.

Dove Academy Workshop
Právě nyní Dove hledá mezi Češkami a Slovenkami 12 žen, které se stanou účastnicemi speciálního víkendu v luxusním wellness resortu Svatá Kateřina a znovu objeví své sebevědomí, ženskost i novou životní energii. V termínu 2. až 4. září na ně budou čekat konzultace s odbornicemi na osobní rozvoj, Mgr. Jitkou Nesnídalovou a PhDr. Tatianou Lesayovou, jež poradí, jak řešit různé životní situace. O své zkušenosti a inspirativní tipy se v rámci víkendového pobytu podělí také ambasadorky projektu, oblíbené herečky Michaela Maurerová a Henrieta Mičkovicová. Zevnějšku 12 účastnic se pak budou věnovat profesionálové z řad make-up artistů, kadeřníků a módních stylistů, kteří jim pomohou najít styl dokonale podtrhující jejich osobnost a krásu.

dove 2

Chcete se zúčastnit?
Pošlete svůj životní příběh. Napište, co je příčinou vaší nedostatečné sebedůvěry (ať už je to rozchod s partnerem, ztráta zaměstnání či roky strávené na mateřské dovolené) a uveďte, co pro vás znamená krása a jak ovlivňuje vaše sebevědomí a váš život. Vše vyplňte do 12. srpna do přihlašovacího formuláře na www.jsmekrasne.cz/workshop a přiložte aktuální fotografii. Získejte díky značce Dove sebevědomí a buďte hvězdou svého života!

 

Více informací naleznete na www.jsmekrasne.cz/workshop

 

 

Zdroj, foto: Ami; Unilever ČR12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže