Bohémský styl, dokonalé pohodlí i kvalitu najdete u značky Stefanel

Bohémský styl, dokonalé pohodlí i kvalitu najdete u značky Stefanel

LOOK 7
Chcete se cítit skvěle, ležérně, klasicky? Dodržovat dresscode, neinvestovat do kousků, se kterými se budete muset velmi brzo rozloučit? Nadčasový styl i bohémskou eleganci, která rozjasní váš pracovní šatník, najdete v podzimní kolekci značky Stefanel.

Podzimní kolekce klade, stejně jako v jiných letech, důraz na zpracování materiálů, jejich kombinací dokládá, že nic není nemožné. Vrstvit hedvábí s kašmírem lze, stejně jako merino kombinovat s džínovinou.

Ležérní Boho styl je důkazem toho, že tradice se mají následovat, vybírat si z nich to nejlepší a vracet se k modelům, ve kterých nám již před lety bylo dobře.

Zemité odstíny vínové, petrolejové, modré i hnědé usnadňují kombinatoriku barev, takže pokud jste ve značce Stefanel oblečena od hlavy k patě, nikdy nemůžete šlápnout vedle a způsobit módní přehmat…

LOOK 10

Jaké střihy byste při podzimních nákupech neměla vynechat? Rozhodně věnujte pozornost hřejivým XXL střihům, šatům z kašmíru, vyzkoušejte efekt precizně zpracovaného ponča. Těžší materiály odlehčete krajkou, například svetr, doplněný sukní z krajky, která vypadá, jako by byla utkaná z mořské pěny, je přesně tím základním stavebním kousek vašeho šatníku, který způsobí WOW efekt mezi všemi, kdo sledují, co máte dnes na sobě. Pozor! Návrat na módní scénu hlásí také britský samet nebo semiš. Saka z tohoto materiálu by neměla chybět v šatníku žádné sofistikované ženy. A my ve Stefanel je pro Vás máme.

Spolu s osobním poradcem stylu, který Vás provede těmi nejvýhodnějšími nákupy. Díky němu získáte takové úlovky, díky kterým nebudete to, co nosíte obměňovat celé roky. Začněte si stavět šatník spolu se značkou Stefanel, ušetříte.

 LOOK 25

O značce Stefanel:
Od roku 1959 je značka Stefanel klíčovým hráčem na poli pletenin. Pod značkou Maglificio Piave získával výrobce stále silnější pozici, v roce 1980 byl otevřený první butik s názvem Stefanel – v italské Sieně. První zahraniční butik našel svou adresu v Paříži, městě módy, jen o dva roky později. V rodinném byznysu se dnes pohybuje již třetí generace rodiny Stefanel, Eleonora Stefanel na pozici kreativní ředitelky, Carlo Stefanel jako ředitel obchodu. V současné době značka Stefanel mění obchodní strategii a převádí značku do segmentu střední a vyšší třídy módních značek.

 

Zdroj, foto: Stefanel; KK

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže