Dámské antiperspiranty Rexona a Dove ve spreji

Dámské antiperspiranty Rexona a Dove ve spreji přicházejí v revolučním stlačeném balení Compressed

– praktické poloviční balení, ale stejná délka výdrže.

Compressed antiperspiranty Rexona a Dove
Antiperspiranty Rexona a Dove ve spreji přicházejí s revoluční novinkou – díky inovativní technologii jsou stlačeny do praktického polovičního objemu, ale vydrží stejně dlouho a poskytují stejně intenzivní ochranu proti pocení a zápachu*. Navíc šetří životní prostředí. České spotřebitelky mají ve variantě Compressed k dispozici oblíbené antiperspiranty Rexona Invisible Black + White, Rexona Shower Fresh, Dove Original a Dove Invisible Dry. K dostání jsou exkluzivně v síti dm drogerie.
Na český trh vstupuje novinka, která představuje revoluci mezi antiperspiranty ve spreji. Vybrané dámské produkty Rexona a Dove jsou totiž v síti dm drogerie nově exkluzivně dostupné ve stlačeném balení označeném zeleným pruhem Compressed. Ačkoli má jejich obal poloviční* objem 75 ml, vydrží stejný počet použití jako standardní velikost 150 ml a poskytují stejně intenzivní ochranu proti pocení a zápachu. Unikátní technologie společnosti Unilever umožňuje stlačení směsi v plechovce pomocí o 50 % menšího množství hnacího plynu . Navíc je k výrobě jejich obalů využíváno o 25 % méně hliníku, což ve vztahu k životnímu prostředí přináší výrazně šetrnější alternativu.


Praktické malé balení se skvěle vejde do každé kabelky. Je tak možné mít ho neustále při ruce, dokonce i během cestování letadlem, jelikož díky velikosti 75 ml splňuje normu povolenou na palubě letadla.

České spotřebitelky budou mít ve stlačeném balení Compressed k dispozici oblíbené antiperspiranty Rexona Invisible Black + White, Rexona Shower Fresh, Dove Original a Dove Invisible Dry.

•    Antiperspirant Rexona Invisible Black + White díky speciální technologii minimalizuje bílé stopy a žluté skvrny na oblečení a zajišťuje dlouhotrvající ochranu proti potu a zápachu.

•    Antiperspirant Rexona Shower Fresh se svěží vůní a patentovanou technologií MotionsenseTM, která obsahuje mikrokapsle, jež třením při pohybu praskají, a tím uvolňují svěží vůni během celého dne.

•    Antiperspirant Dove Original s jemnou vůní a obsahem ¼ hydratačního krému vhodný i pro citlivou pokožku a péči po holení.

•    Antiperspirant Dove Invisible Dry na stovce různých barev oblečení nezanechává nežádoucí stopy a díky čtvrtině hydratačního krému ve složení pečuje o pokožku podpaží.

Antiperspiranty Rexona Invisible Black + White, Rexona Shower Fresh, Dove Original a Dove Invisible Dry ve variantě Compressed (75 ml) lze zakoupit exkluzivně v drogeriích dm. Antiperspiranty Rexona za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77,90 Kč a antiperspiranty Dove za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 86,90 Kč.

 

Zdroj, foto: Unilever; Amic

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže