Lampe Berger Paris s novými vůněmi a tvary umocní vánoční atmosféru

Lampe Berger Paris s novými vůněmi a tvary umocní vánoční atmosféru

www.pottenpannen.cz

COFFRET SATIN lampe berger
Produkty francouzské společnosti Lampe Berger Paris v sobě nesou více než stoleté zkušenosti s čištěním a provoněním vzduchu v interiéru a navíc jsou vyhledávanými designovými doplňky. Lampe Berger Paris tradičně v předvánočním čase uvádí na trh speciální dárkové sety.

4478 Satin rouge cervena
Saténový balíček pro slavnostní Štědrý večer obsahuje katalytickou lampu Satin v mrazivě bílé nebo rudé barvě + jemnou interiérovou vůni Pomeranč a skořice – tradiční vůně a barvy Vánoc! Nadčasový design lampy zdobí stříbrná korunka ve tvaru tulipánu.

4477 Satin givre bila
Součástí elegantního balíčku s kometou je černě lakovaná skleněná lampa Kometa s decentními stříbrnými třpytkami, punc luxusu korunuje inovativní zakončení s lesklým povrchem. Vánoční idylu umocní interiérová vůně Jemné mandle.
Triopack Vánoční speciál obsahuje výběr tří vůní vhodných k doplnění přívětivé vánoční atmosféry: Kouzlo zimního lesa + Pomeranč a skořice + Vznešené Tonka boby.

 

O Lampe Berger Paris
Maurice Berger si revoluční katalytické lampy pro dezinfekci vzduchu Lampe Berger Paris nechal patentovat před více než 110 lety, v roce 1898. Prokázaný mimořádný efekt na zlepšení kvality vzduchu v interiérech záhy přinesl úspěch. V následujících letech umělci a designéři původně ryze funkčnímu produktu vtiskli řadu krásných forem a povýšili jej na umělecké dílo.
Katalytický difúzní systém Lampe Berger Paris je dodnes nepřekonaný a nemá konkurenci. Porézní keramický kahan s obsahem platiny je mezinárodně chráněn šesti patenty. Je to právě jeho unikátní konstrukce, která umožňuje současný průběh vzduch očišťující katalytické oxidace a současné efektivní rozptylování jemné interiérové vůně. Kahan lamp se aktivuje zapálením na dobu 2 minut, poté se lampa sfoukne a samotná katalytická oxidace probíhá již bez přítomnosti plamene, pohodlně a bezpečně.
Lampe Berger Paris nabízejí prodejny Potten & Pannen – Staněk a www.vasekuchyne.cz Více na www.pottenpannen.cz

 


Zdroj, foto:Potten & Pannen – Staněk: www.pottenpannen.cz

 

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže