DEICHMANN - Etno styl je v mode i letos

DEICHMANN - Etno styl je v mode i letos

DEICHMANN Etno styl je v mode

S příchodem jarního sluníčka se v módních trendech téměř každoročně objevuje etno styl. Jinak tomu není ani letos. Podmanivá bohémská móda si opět získala srdce oděvních návrhářů, a tak se můžeme těšit na pořádnou dávku třásní, vzorů, střihů a materiálů inspirovanou exotickými krajinami, americkými indiány a módou dětí květin.


I když je pro vás etno móda na první pohled příliš výstřední či alternativní, můžete svůj šatník oživit alespoň módním doplňkem, obuví anebo kabelkou v bohémském stylu.
Aktuální kolekce značky Deichmann nabízí širokou škálu produktů inspirovaných tímto stylem. Proplujte slunečným jarem a létem v sandálkách zdobených barevnými aplikacemi, korálky a výšivkami. Kombinace vzorů, výšivek a kovových a korálkových aplikací vytváří dokonalou souhru, působí exoticky, a přitom elegantně. Kromě nízkých sandálů v kolekci objevíte i modely na klínovém podpatku. Vybrat si můžete nejen z klasických řemínkových, ale také šněrovacích modelů, a to jak v zemitých, tak pastelových a metalických barvách.


Bohémský styl se nevyhnul ani kabelkám. K trendovému zdobení patří třásně, barevné korálkové anebo kovové aplikace, proplétání anebo perforování. Svůj etno styl dolaďte crossbody kabelkou anebo módním batohem v imitaci kůže a semiše v zemitých barvách.

 

Zdroj, foto: www.deichmann.cz

 

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže