Nové inovativní produkty pečující kosmetiky Rituals

Nové inovativní produkty pečující kosmetiky Rituals

www.rituals.cz

Rituals.cz The Wonder Mask pletova maska cena 860 Kc image 2

Značka Rituals vyvinula tři nové produkty péče o pleť, které jsou inspirované přírodou. 100% přírodní olej Pure Face Oil, 100% přírodní maska Wonder Mask a dvě textilní masky. Společně vám na jaře pomohou obnovit pokožku tím, že ji vyčistí a zjemní. Olej obsahuje mix sladkého mandlového oleje, čistého jojobového oleje a regeneračního šípkového oleje. Vaši pleť hydratují, vyhlazují vrásky a pomáhají k elasticitě pokožky. Stačí pár kapek denně. Čistící maska Wonder Mask  napomáhá k odstranění nečistot, obsahuje marocký jíl, čistý kaolin, mořské bahno, prášek z bambusového uhlí a tea tree olej. Masku dostanete v sadě s mističkou a štětcem, kterým ji aplikujete.

Rituals.cz textilni maska cena 280 Kc

Vytvořte si pečující rituál, kdy jeden večer v týdnu budete věnovat své pleti a pomocí nové čistící masky jí dodáte zdravý a projasnění vzhled. Pokud potřebujete pokožku intenzivně hydratovat, sáhněte po nových textilních maskách Rituals. Masky jsou napuštěné hydratačním sérem a hloubkově vaši pleť vyživí. Výsledek uvidíte a hlavně cítíte okamžitě.

Aktuální ceny:

Textilní masky: Sheet Mask – 280 Kč
Hluboko čistící maska: Wonder Mask – 860 Kč
Vyživující a hydratační olej: Pure Face Oil – 945 Kč

Rituals.cz Youth Boost Sheet Mask vyzivujici textilni pletova maska 22 g cena 280 KcRituals.cz Moisture Boost Sheet mask hydratacni textilni pletova maska 22 g cena 280 Kc           

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Rituals.cz The Wonder Mask pletova maska cena 860 Kc image

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

      

 

Zdroj, foto:                                                        
www.rituals.cz

                                                              

                                         
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cammino


                                                                 

                       

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže