Stefanel - Na palubu! Námořnický styl vám přinese léto i do kanceláře

Stefanel - Na palubu! Námořnický styl vám přinese léto i do kanceláře.

Stefanel RS17 1886

Co na sebe, když nemáte ráda vyzývavé modely a preferujete pohodlí? Ležérní námořnická móda je to pravé pro vás. Přirozený styl je hlavně o pohodlí. Nejlépe se ženy, vyznávající tento styl, cítí v nenápadném a nadčasovém oblečení. Kladou však důraz na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Pokud to máte vnitřně nastavené stejně, měla byste rozhodně zamířit do prodejny Stefanel, kde najdete přesně takový módní styl, který vás bude bavit. A bude vám slušet. O jaký styl jde? O jedinečný, letní, námořnický…


Námořnická móda to nejsou už jen pruhované trička a bílé kalhoty. Je to styl! Oblečení původně určené pro volný čas návrháři povýšili na elegantní look "lepší společnosti". Kolekce inspirované korzáry a mořskými vlky, sluneční riviérou a přímořskými letovisky celého světa nastupují na scénu v plné parádě i letos. Pokud vás fascinuje námořnická móda, ale na první místo kladete styl a kvalitu, která je vidět na pohled, zaměřte se na klasiku nebo retro kousky. Obojí nabízí značka Stefanel ve své aktuální kolekci. Modely tohoto italského módního domu jsou tuto sezónu ještě vydařenější, ženštější a plné nefalšovaného sexappealu! Klasický námořnický styl totiž pojal sofistikovaněji. Proužky kombinuje s pastelovými barvami, volné kalhoty s topy asymetrických střihů. Královnou rekreačních destinací i městských bulvárů budete také ve volných dlouhých šatech. Nezapomeňte, do námořnických kousku se vyplatí investovat, protože je lze nosit každé léto. Tento styl svět miluje a vrací se každou sezónu už 150 let.

HC021D64392 2410 SHT009D65694 3870 S
Shrnuto, podtrženo: Ležení styl sluší především ženám, které mají rády samy sebe, a přirozenost a pohodlí je pro ně na prvním místě v oblékání.  

 

Značka Stefanel je moderní, trendová, ale korespondující s korporátní identitou bank, respektující pravidla oblékání v právních kancelářích – je ale také oblíbená mezi lidmi pracujícími v kreativě.  Inspirujte se a hýčkejte kvalitou za skvělou cenu. Značka Stefanel je volbou pro každou chytrou ženu, která ví, co chce.

 

 

 

 

Zdroj, foto: Stefanel

 

 

  

16. říjen 2019
Dnes má svátek Havel

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek