Představujeme PAMAX – centrum kvalitního spánku

Představujeme PAMAX, s.r.o. – centrum kvalitního spánku

leták x fit
Rodinná firma PAMAX, s.r.o., má velmi zajímavý příběh, ale hlavně skvělé a široké portfolio produktů, které nabízí svým zákazníkům. Od sedacích souprav, přes jídelní i konferenční stolky, barové i jídelní židle, po postele a matrace, ale i zahradní nábytek – PAMAX nabízí širokou paletu nábytku, ale i doplňků a spoustu rad, které se týkají vybavení domácnosti, nejen ložnic i obývacích pokojů.

 

PAMAX, s.r.o. – největší showroom matrací, drží prvenství v jejich prodeji již od roku 1990, kdy jako jedni z prvních, nabídli zákazníkům vodní postele. Ty si dodnes nachází svého zákazníka. Velké množství vodních postelí se již dodalo, a stále dodává, do stacionářů a ústavů pro handicapované po celé ČR (ZŠ speciální Nový Jičín, ZŠ praktická Český Brod, Česká Lípa, Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4 a další…).

mstrsce psmsx

O jejich kvalitách vypovídá i to, že na základě každodenní komunikace s odběrateli i koncovými uživateli PAMAX navrhnul, vyvinul a uvedl na trh speciální matraci X-FIT variety, která zaručí správnou regeneraci těla v době spánku.

 

Jedná se o nadstandardně vysokou matraci, 25 cm, která zaručí skvělé pohodlí pro osoby až do 150 kg s prodlouženou zárukou. Matrace má několik vrstev, které lze dle vlastní potřeby uspořádat, tak aby tuhost vyhovovala každému klientovi. Matrace nabízí až 8 možností tuhosti, a tím je tato matrace výjimečná od ostatních. Samozřejmostí je i výroba jakéhokoliv rozměru a tvaru.

 

Potah SILKTOUCH je na dotek hebký jako hedvábí, a to díky nanovláknům v sobě obsažených, a je měkký díky všité viscoelastické pěně. Tento potah je i plně a jednoduše snímatelný a pratelný.

 

"Našim zákazníkům i přesto doporučujeme vysávání matrací pomocí vysavače s klepačem, která vysaje nečistoty prachu a zbytků kůže i z nitra matrace" říká Klára Kolínská, vedoucí prodejny Pamax Želivec.

 

Základním materiálem matrace je pěna ELIOCELL, která zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Další vrstva - pěna NIGHTFLY - je špičkový materiál, který se díky své technologii stává optimální podporou páteře a je odolný vůči deformacím. Další vrstvou matrace je paměťová pěna, která reaguje na teplotu těla, podle něj se ideálně vytvaruje a tělo je tak správně uložené k odpočinku a regeneruje.
Tato skvělá matrace je nyní nabízena za zaváděcí cenu 9.950 Kč.

atrace vvvv

„Dle průzkumu až 80% lidí v produktivním věku trpí bolestmi zad a nespavostí. Jejich příčinou je velice často staré či nekvalitní matrace a na základě toho jsme vyvinuli matraci X-FIT variety. Zákazníkům doporučujeme k matraci i anatomický polštář z paměťové pěny, protože se správnou oporou dojde k optimální regeneraci krčních plotének a nevytvoří se nezdravý tlak na nervové kanálky v krční oblasti“, dodává Klára Kolínská.

 

Matrace má již nyní mnoho spokojených uživatelů a na základě jejich doporučení se stává jednou z nejprodávanějších.
Zmiňované produkty a mnoho dalších lze vidět a vyzkoušet na prodejně.

 

21. únor 2020
Dnes má svátek Lenka

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek