Rafinované střihy podzimní kolekce - STEFANEL

Rafinované střihy podzimní kolekce

www.stefanelstore.cz

 

stefanel chodov
Co na sebe, když nemáte ráda vyzývavé modely a preferujete pohodlí? Vsaďte na pleteniny, kašmírové svetříky, lehounké hedvábné sukně a další novinky z kolekce FW 2017 od značky Stefanel. Jsou sexy, nikoliv prvoplánově vyzývavé. Jsou rafinované a sofistikované, zkrátka esencí ženskosti, která vám bude slušet.


Značka Stefanel nabízí modely, ve kterých v podzimních dnech budete vypadat elegantně a cítit se při tom pohodlně a svůdně. Orientovat se podle příležitosti je důležité, ale malé odlehčení dress code je v dnešní době dovoleno. Týká se to především materiálů, ty jsou v aktuální Stefanel kolekci vzdušné, lehké, ne transparentní. Na formální setkání budou vhodnější světlé, tlumené barvy, jemnější vzory a klasické délky. V záři společenských a kulturních událostí naopak vyniknou rafinované střihy, či syté barvy. Designéři této italské módní značky si uvědomují, že rafinovanost ponechává prostor fantazii a častokrát je více sexy než odhalený dekolt nebo minisukně. Proto vsadili na vzdušné kalhoty, decentní koktejlky, tenké bolerka, malé kabelky.

KK podzim stefanel 2POdzim stefanel KK 2 2
Důraz je (napříč kolekcí i jednotlivými prvky) kladen na siluetu - Ženskou siluetu, která je přesně tím co letošní kolekce oslavuje. I v hřejivých materiálech dává kolekce Stefanel vyniknout ženským přednostem, zakrývá nedostatky, nabízí modely pro denní i večerní nošení. Kombinace lehounkých materiálů s robustními pleteninami dodává kolekci další dimenzi a ženskému šatníku též. Návrháři si také pohráli s jednotlivými detaily, které mají nejen funkční, ale také dekorativní smysl.

 podzim stefanel KK 3 2podzim stefanel KK 4

Značka Stefanel je moderní, trendová, ale korespondující s korporátní identitou bank, respektující pravidla oblékání v právních kancelářích – je ale také oblíbená mezi lidmi pracujícími v kreativě.  Inspirujte se a hýčkejte kvalitou za skvělou cenu. Značka Stefanel je volbou pro každou chytrou ženu, která ví, co chce.

 

 

 

 

www.stefanelstore.cz

 

 

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže