Back to school

Back to school

bota areana 1 2
Letní dnům začíná pomalu, ale jistě býti konec. Teď přichází období studenty velmi neoblíbené, rodiči však opěvované. Je čas se vrátit zpět do školních lavic. S 1. zářím začíná nová sezóna a ať jste školák či rodič je teď ten správný čas doplnit šatník o podzimní kusy.


Ať už vaše ratolest navštíví školu poprvé či se jen vrací za bývalými spolužáky, je důležité, co si vezme svůj první školní den na sebe. Ale neplatí to jen pro školáky, ale i ti ze školek se chtějí líbit, a to nejen první den.

bota arena 2 2
Dát dohromady ideální outfit pro první den ve škole není jednoduché, obzvlášť když nevybíráte pro sebe, ale vaše dítě či dokonce teenagera. Ač si mnohdy říkáte, že víte, co je pro vaše dítě nejlepší, je třeba brát v potaz nekonečných možností dětské fantazie. Jejich kreativní pohled v kombinaci s letitými zkušenostmi maminek mohou ve Vašem dítěti probudit nového Karla Lagerfelda.


Z vlastních zkušeností všichni známe, že rodiče často postrádají porozumění pro dobové trendy. Výhodou aktuální módní scény je rozmanitost stylů, modní trendy se vrací z dob rodičů i prarodičů. Kříváky a roztrhané džíny známe už z filmových klasik jako jsou Rebelové či nesmrtelná Pomáda. Ani veselé barevné vzory zde nechybí.


Přinášíme vám tipy z Fashion Arena Prague Outlet z více než 200 obchodů vždy se slevami 30–70 %. Vyberte si outfit na den či večer nebo například na sport. Barvy jsou všude a je z čeho vybírat. Otevřeno je denně od 10:00 do 20:00.

Jen 20 minut z centra Prahy. Zdarma Fashion Arena Bus z konečné stanice metra A – Depo Hostivař.


P.S. Nezapomeňte na batůžek

 

 

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže