Co si obléct na sváteční chvíle?

Co si obléct na sváteční chvíle?
 svatecnichvile
Blíží se čas Vánoc a spolu s ním přicházejí různé společenské události – vánoční večírky, slavnostní dny strávené v rodinném kruhu a nakonec i silvestrovská noc. V čem tedy, nejen u štědrovečerní tabule, ale také na tanečním parketu, zaručeně zazáříte?

 

Samozřejmě je trochu něco jiného usednout k vánočnímu stolu v poklidné domácí atmosféře, a bavit se s přáteli v klubu. Štědrý den je sváteční událostí, z toho důvodu výběr oblečení vyžaduje zvýšenou pozornost. Na tepláky a vytahaný svetr rozhodně zapomeňte, zároveň se ale nemusíte oblékat přímo do plesové róby. Stačí se vydat starou známou cestou elegance a ženskosti. Jednoduchá kombinace slavnostní halenky a kalhot či sukně, nebo volba elegantních šatů nikdy nezklame.
 whiboty 2psanickowhisperkwhi

 


K módním slavnostním materiálům letos patří bezpochyby samet, krajka a metalické tkaniny. Zahalte se do sametových odlesků v podobě šatů zdobených trendy výšivkou anebo krajkou. Vsadit můžete i na satén. Splývavý satén či zdobení volánky umí vyčarovat i z jednoduchého kousku originální a slavnostní model. Pro ženy plnější postavy jsou perfektní volbou splývavé tuniky s úzkými kalhotami, nebo pak šaty v áčkovém střihu.
 
Při přípravách na večírek se můžete klidně trochu více odvázat. Staňte se nepřehlédnutelnou v třpytivých metalických šatech. Aby outfit nepůsobil příliš přeplácaně, k lesknoucím se kouskům volte už jen jednoduché doplňky a obuv. Metalické oblečení se perfektně kombinuje s neutrální šedou, elegantní černou nebo tělovými odstíny. Pokud se na třpytivé šaty příliš necítíte a preferujete klasické koktejlky, ozdobte je alespoň metalickým psaníčkem či lodičkami.
 
Nezapomeňte ani na šperky a luxusní doplňky. Slavnostní okamžiky si je přímo žádají. Kdy jindy je vhodnější čas se blýsknout?
Oblečení a doplňky najdete u značek Cellbes, Esprit, Deichmann, F&F a Takko. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

whi21. únor 2020
Dnes má svátek Lenka

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek