DEICHMANN - Trend letosni zimy: Chelsea obuv na podpatku

DEICHMANN - Trend letosni zimy: Chelsea obuv na podpatku

www.deichmann.com

 

deichmann

Obuv typu Chelsea je v módě už několik let. Letos se ale představuje ze své nové stránky. Kotníkovou obuv s pružnou vsadkou po straně si oblíbíte především pro snadné nazouvání. Víte, že pochází až z dob britské královny Viktorie? Ta po svém obuvníkovi žádala zhotovit vhodnou obuv pro jízdu na koni. Chelsea boots neboli perka později proslavili také členové Beatles či Rolling Stones.


I Chelsea obuv podléhá módním trendům, a tak se letos kromě provedení na nízkém podpatku představuje i na podpatku vysokém, blokovém. V kombinaci se zesílenou profilovanou podešví propůjčí vaší chůzi stabilní krok. Můžete si vybrat z modelů bez podpatku či s podpatkem, modelů v různém barevném i materiálovém provedení. K dostání jsou kousky ze syntetiky, semiše i lakované, kousky v černé, šedé, vínové, modré i béžové barvě. Také pružná vsadka se liší barvou i provedením.


Do Chelsea obuvi se snadno zamilujete. Působí ležérně i elegantně, je pohodlná, praktická a využitelná k outfitu do práce i pro volný čas. Vyrazte do ulic v modelu s robustnější podešví a podpatkem, který perfektně doplní váš městský look. Hodí se skvěle k úzkým džínům, případně legínám, pohodlnému oversized svetru a podzimnímu kabátku. Zachumlejte se do velké šály a nezapomeňte na klobouk! Podzim proti vám nemá šanci!

 

 

Zdroj, foto: www.deichmann.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

whit

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže