Přemýšlejte již o jarních trendech

Přemýšlejte již o jarních trendech

cihakova white


Jaro už pomalu klepe na dveře a spolu s ním přicházejí i nejnovější módní trendy. Jedním z nich jsou bezpochyby florální motivy, které kralovaly kolekcím již v loňském roce. Vydejte se na procházku rozkvetlou loukou a nechte se unášet její sladkou svěžestí.


Hitem jsou květované vzory na černém, bílém a pastelovém podkladě. Oblečení, doplňky i obuv zdobí jak drobné nenápadné kvítky, tak dominantní potisky nebo výšivky květů.
Pyšníte se vysokou a štíhlou postavou? Nemusíte se bát ani celoplošných tropických vzorů. Pokud naopak nechcete zdůrazňovat problémové partie, zvolte raději tmavší módní kousek s méně výrazným potiskem.


Pátráte po opravdu stylovém a trendy modelu? Co víc podtrhne ženský půvab než květované šaty. Vyberte si ze střihů ten, který vám lichotí nejvíce. Módní jsou především střihy s volány či se zajímavými detaily v pase.


Nestárnoucí klasikou jsou zavinovací šaty, které sluší všem typům postav. Nechte květy vyniknout na jednom kousku a zbytek outfitu laďte do neutrálních barev. Pozor na přeplácanost. Méně je v tomto případě více.


Pokud se skutečně na oblečení s květy necítíte, poohlédněte se po květovaných módních doplňcích v podobě šátků, bižuterie či obuvi, které vašemu outfitu vdechnou jarní náladu.
Dovoluji si vám zaslat ukázku květovaných módních kousků, obuvi a doplňků z aktuálních jarních kolekcí značek Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F. 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F

wab

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže