Jaro jako vyšívané

Jaro jako vyšívané

CIHAKOVAFASHION18

Cítíte tu svěží vůni jara, která se sladce vznáší ve vzduchu? Zamávejte zimní královně a přivítejte jaro s úsměvem na rtech. Kromě příjemných teplot a pozitivního myšlení s sebou přináší i nejnovější trendy. Jedním z nich jsou výšivky. Pokud jste vyšívanému trendu podlehla už loni, budete letos nadšená! Výšivky se vracejí především v podobě oblíbených motivů flóry a fauny. Oblečení i doplňky zdobí vyšívané prvky od drobných nenápadných kvítků až po výrazné barevné vzory.


Výšivky vypadají zajímavě například na pruhovaném podkladu. Váš oblíbený námořnický styl může oživit trendy vyšívaná aplikace.
Pod vyšívanými motivy rozkvétá také denim. Pořiďte si do jarního šatníku alespoň jedny perfektně padnoucí džíny či nestárnoucí džínovou bundu s výšivkou.
Neskutečně rafinovaně a elegantně působí jemná výšivka na průhledných topech. Jemné kvítí, romantická krajka a ženské volánky z vás vykouzlí dámu s vytříbeným vkusem.


Výšivkovému trendu podlehl i army styl. Nenápadné košile a halenky v khaki barvě se rázem mění v rozkvetlou jarní louku.
Pokud vašemu šatníku dominuje spíše minimalismus, a módní výstřelky jdou mimo vás, dejte šanci alespoň jednoduchému vršku nebo šatům s decentní výšivkou. Případně svůj jarní outfit zkrášlete vyšívanou obuví či šátkem.
Vpusťte do svého stylu trochu folkloru v podobě vyšívané módy a nalaďte se na jarní vlnu!

 

Vyšívané oblečení, obuv a doplňky najdete aktuálně v kolekcích značek Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.

24. leden 2020
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek