Osvěžte tělo a mysl balijským vodním rituálem díky limitované kolekci The Ritual of Banyu

Osvěžte tělo a mysl balijským vodním rituálem díky limitované kolekci The Ritual of Banyu

Rituals.cz The Ritual of Banyu image

Probuďte své tělo, mysl a duši díky nové limitované kolekci The Ritual of Banyu, která se inspirovala tradičním očistným rituálem z exotického ostrova Bali. Ceremonie Banyu Pinaruh začíná za prvních ranních paprsků a využívá vodu pro její životadárné síly. Smyjte ze sebe fyzické i duševní nánosy a dopřejte si nový start a osvěžení.

 

Hlavními ingrediencemi použitými v limitované kolekci je obří řasa obsahující velké množství antioxidantů a vitamínů a mořská sůl z Bali s velkým množstvím živin a minerálů. Tyto jedinečné složky společně čistí, detoxikují a hydratují pleť. Jemnou vůni rozeznívá v hlavě bergamot a citron, v srdci pivoňka, růže a frézie a v těle cedrové a santalové dřevo.

 Rituals.cz The Ritual of Banyu image 3

Oddejte se rituálu Banyu v několika krocích. Sprchová pěna dopřeje vaší pokožce hedvábnou očistu, aniž by ji vysušila. Tělový peeling důkladně čistí odumřelé buňky díky kombinaci mořské soli a změkčující řasy. Poskytuje hloubkovou péči a hodí se i pro suchou pokožku. Tělový krém obsahuje velké množství vitamínů díky mořským řasám. Zklidní a osvěží pleť a dodá jí zářivý vzhled. Hodí se též jako péče po opalování. Pro pečlivou hydrataci a obnovení zvolte splash mask. Zahajte den rychlým ranním rituálem. Masku stačí přidat do vody, promíchat a pak několikrát opláchnout tvář. Tímto způsobem vzpružíte a rozzáříte pokožku. A na závěr si odneste energii rituálu Banyu do celého dne v parfémech Océan Infini pro ni a Océan Indigo pro něj.

 Rituals.cz The Ritual of Banyu Kitchen Set kuchynsky set tekute mydlo 300ml krem na ruce 175 ml cena 530 Kc

Obklopte se osvěžující vodní silou i ve svém domově. Dopřejte si The Ritual of Banyu také v podobě kuchyňského setu, v němž najdete šetrné mýdlo a balzám, které citlivě pečuje o vaše ruce. Stačí zavřít oči a díky interiérovému parfému a vonným tyčinkám se rázem ocitnete v podmanivé atmosféře indonéského Bali. Působivou moc tohoto přírodního ráje si s sebou můžete odnést kamkoli v podobě krásné lahve s křišťály a akvamaríny, které očišťují vodu a dodávají energii a vitalitu. Stačí nechat vodu v lahvi půl hodiny odstát a můžete čerpat životodárnou sílu.

Rituals.cz The Ritual of Banyu image 1
Prodejní ceny limitované kolekce The Ritual of Banyu:

Sprchová pěna – 230 Kč
Tělový peeling – 530 Kč
Tělový krém – 495 Kč
Splash mask – 530 Kč
Kuchyňský set (mýdlo a balzám na ruce) – 530 Kč
Interiérový parfém – 675 Kč
Vonné tyčinky – 657 Kč
Lahev s křišťály a akvamaríny 750 ml – 530 Kč
OCÉAN INFINI parfém pro ženy 50 ml – 1055 Kč
OCÉAN INFINI parfém pro ženy – cestovní balení 10 ml – 260 Kč
OCÉAN INDIGO parfém pro muže 50 ml – 1055 Kč
OCÉAN INDIGO parfém pro muže – cestovní balení 10 ml – 260 Kč
       Rituals.cz Ocean Indigo 50ml parfem pro muze limitovana rada cena 1055 Kc                
Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

 

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

                                                       
www.rituals.cz

                               

6. červenec 2020
Dnes má svátek Mistr Jan Hus

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže