Gurmánské rande v restaurantu Barbar na Malé Straně

Tip na gurmánské rande v centru Prahy

Restaurant Barbar se nachází na Malé Straně

www.bar-bar.cz

 

Restaurace Barbar exterier 2
Naplánovat ideální rande může být fuška. Přečtěte si pár fíglů, jak si práci ulehčit. Dobrým jídlem nikdy nešlápnete vedle, tak pozvěte protějšek třeba na oběd. Pokud ho uvaříte sami, určitě máte body navíc, plánování si tak ale vůbec neusnadníte. Aby to nebyla jen jedna z mnoha schůzek v restauraci, pozvěte partnera nebo partnerku na piknik. Restauraci z toho ale nevynechávejte, s plánováním rande vám hodně pomůže.

Restaurace Barbar interier 2

V restauraci Barbar si můžete objednat plný piknikový koš. Sami si vyberte, co vám do něj kuchaři připraví. Volit můžete z menu, které restaurace mění každé dva týdny. Nebo si dejte něco z pestré obědové nabídky. Ta vždycky obsahuje skvělé polévky, dezert a salát, většinou i nějaký burger s domácí bulkou, tataráček, slané palačinky nebo třeba steak. V Barbaru kuchaři nejraději pracují s tím, co je zrovna v sezóně, a podle toho vypadá i menu. Do koše vyberte od každého něco a určitě si pochutnáte.

Restaurace Barbar - piknik
Před schůzkou si koš vyzvedněte a doneste na vybrané místo. Restaurant Barbar se nachází na Malé Straně, takže se k pikniku nabízí Petřín - ideální místo na rande a zároveň je to blízko. A kdyby vám počasí překazilo plány? Nenechte si zkazit den a využijte útulné atmosféry restaurace v centru Prahy. Objednejte si nějaký dobrý míchaný drink a užijte si chvíle s těmi, které máte rádi. Stůl nebo piknikový koš si zarezervujte na čísle +420 257 312 246. Na nové menu se vždy nezapomeňte podívat na www.bar-bar.cz nebo na Facebook.

 

Zdroj, foto: www.bar-bar.cz; Cammino

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek