Nenechte si ujít novou chuť lehkých grilovaných specialit

Grilovací sezóna startuje v KFC!

www.kfc.cz

 

Letni Pita

Nenechte si ujít novou chuť lehkých grilovaných specialit, které se ideálně hodí k létu

KFC přináší na letní období šťavnaté grilované kuřecí maso v oblíbených sendvičích, tortillách i salátech a představuje tak lehkou alternativu pro všechny, kdo se chtějí dosyta najíst a přitom se necítit těžce. Maso je připraveno v marinádě podle nové receptury a přináší jedinečné chuťové zážitky.

Grill Classic sendvic

Grilování neodmyslitelně patří k létu, a proto KFC svou nabídku obohacuje o grilované produkty právě v tomto období. Příprava čerstvě marinovaného kuřecího masa probíhá v sofistikovaném grilu, jež maso tepelně upravuje pomocí páry a nepoužívá tedy žádný přidaný tuk. Maso tak zůstává nesmírně chutné a šťavnaté a uchovává si veškeré nutriční hodnoty. Nová pikantní marináda tvořená směsí koření kombinující například pepř, kmín a chilli s tóny skořice, koriandru či hřebíčku, masu dodává nezaměnitelnou chuť.

Letni salat

Jako ideální propojení grilování, léta a zábavy připravuje KFC velkou letní piknikovou party, jež se uskuteční 31. července a nabídne všem účastníkům bohatý program plný tance a lahodného kuřecího masa z grilu. Bližší informace o akci se dozvíte brzy prostřednictvím sociálních médií.

Letni Twister
„Velice nás těší, že můžeme zákazníkům nabídnout variaci lehkých pokrmů ideálních na léto. Grilování je během nadcházejícího období velmi populární, proto jsme připravili zcela novou řadu produktů, která uspokojí chuťová přání napříč všemi generacemi našich zákazníků,“ říká Karolína Alaxinová, Marketing Manager KFC, a dodává: „Na všechny se pak budeme těšit na velké letní piknikové party, kde si užijeme dobré jídlo, zábavu a spoustu tance.“

Nové produkty KFC Grill:

Letní Twister – Marinované grilované maso v tortille
s ledovým salátem, špenátovými listy, čerstvou okurkou, tzatziki omáčkou a sýrem Apetina (sýr ala feta). Dostupný samostatně, v menu a v boxu.

Letní Pita – Marinované grilované maso v pita chlebu
s čerstvou okurkou, listy špenátu, tzatziki omáčkou a sýrem Apetina. Dostupná samostatně, v menu a v boxu.

Letní salát – Salátová směs s čerstvou okurkou, černými olivami, špenátovými listy, sýrem Apetina, marinovaným grilovaným masem a tzatziki omáčkou. Dostupný samostatně a v menu s bezedným nápojem.

Grill Classic sendvič – Marinované grilované maso v ciabattě s ledovým salátem, rajčaty, majonézou a plátkem sýra Gouda. Dostupný samostatně, v menu a v boxu. Tento sendvič zůstane ve stálé nabídce KFC.

 

Zdroj, foto: KFC; bestcg

-------------

O KFC
Síť restaurací KFC nabízí znamenitá kuřata již ve více než 11 000 restauracích v 90 zemích světa. V České republice byla první restaurace KFC otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. I přes skutečnost, že na celém světě restaurace KFC nabízejí více než 400 různých produktů, základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu Colonela Sanderse. V České republice máme k dnešnímu dni 69 restaurací KFC v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Králově Dvoře u Berouna, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Teplicích, Jihlavě, Hatích u Znojma, v Prostějově a ve Zlíně.

www.kfc.cz
KFC naleznete na Facebooku pod „KFC Česká republika“

O společnosti AmRest
AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest vlastní také značku La Tagliatella a dvě jedinečné značky působící v Číně – Blue Frog a Kabb; otevřel také první restauraci Stubb’s. V současnosti AmRest spravuje více než 800 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a neformálních restaurací. Společnost působí ve 12 zemích včetně Polska, České republiky, Maďarska, Bulharska, Srbska, Ruska a Spojených států. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 20 000 zaměstnanců společnosti každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. AmRest provozuje restaurace prostřednictvím licenční dohody, kterou neposkytuje dalším společnostem. Více informací naleznete na www.amrest.eu.

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže