Tefal uvádí nový polévkovač Easy Soup

Tefal uvádí nový polévkovač Easy Soup: stačí dvakrát stisknout a dokonalý výsledek je na talíři

www.tefal.cz

soup

O tom, že polévka je grunt, vás nemusíme přesvědčovat. Kdo ji má ale čas každý den chystat? Zapomeňte na hory nádobí a stání u sporáku. Polévky jsou s polévkovačem Tefal Easy Soup hračkou. Easy Soup umí mnohem víc: snadno v něm připravíte mléčné koktejly nebo těsto na palačinky. Hotovým požehnáním je Easy Soup pro maminky: příprava poctivých dětských polévek a přesnídávek z čerstvých surovin nikdy nebyla jednodušší.
Nový Tefal Easy Soup vaří a mixuje výborné pokrmy bez velké námahy, stačí pouhá dvě stisknutí. Suroviny podle vybraného receptu pokrájíte na kousky, vložéte do polévkovače, přilijete vodu a upevníte víko. Jediným stiskem zvolíte jeden ze čtyř automatických programů, druhým ho spustíte. Pokrmy se připravují 4 až 25 minut, v závislosti na zvoleném programu. Easy Soup umí po ukončení vaření udržet optimální teplotu hotového pokrmu ještě dalších 40 minut.   
Jaké recepty umí Tefal Easy Soup připravit? Husté krémové polévky, vývary a polévky s kousky, jako je například bramboračka nebo minestrone, studenou letní polévku gazpacho, smoothies, přesnídávky, pyré, lassi a dezerty, jako například čokoládový fondant či těsto na lívance. Součástí balení je kuchařka s 30 inspirativními recepty.
                       
Easy Soup za vás uvaří menu pro 4 osoby, aniž byste ho museli průběžně hlídat. Sám dá znamení o dokončení vaření jasným zvukovým signálem. Podobně snadné je i čistění polévkovače díky programu Easy Cleaning. Poté, co pokrm naservírujete, stačí do prázdné nádoby nalít 1 litr vody a stisknout tlačítko. Nádoba se sama automaticky propláchne. Po vysušení bude připravena na další vaření nebo uskladnění.     
Použití polévkovače Tefal Easy Soup je zcela intuitivní a bezpečné. Povrch nádoby Easy Soup je tepelně izolovaný a při manipulaci nehrozí popálení. Nádoba je také vybavena ergonomickým držadlem, se kterým je přenášení i podávání pokrmů snadné.
Doporučená prodejní cena: od 3 299 Kč. Polévkovač Easy Soup je dostupný v běžné obchodní síti a na www.homeandcook.cz.

 

Více informací najdete na www.tefal.cz

 

Zdroj, foto: BIG FISH & CO.

19. únor 2020
Dnes má svátek Patrik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek