Dejte pod stromeček sušené maso! Překvapíte, nezklamete a možná i dostanete ochutnat.

Dejte pod stromeček sušené maso!
Překvapíte, nezklamete a možná i dostanete ochutnat

www.finegusto.cz

Dárková krabice web

Sušené maso pod stromeček? Proč ne. Trefíte se do vkusu každého, kdo není vegetarián a komu záleží na tom, aby jedl zdravě, kvalitně a zároveň chutně Tento dárek určitě nebude kandidátem na vrácení, ani prášit ve vitríně se na něj nebude. Podle apetitu obdarovaného zmizí coby dup, zejména pokud se jedná o sportovce, fitness nadšence nebo kamarádku, hlídající si štíhlou linii.


Pokud chcete letos své blízké překvapit dárkem sice neobvyklým, ale užitečným, sáhněte po speciální vánoční edici sušeného masa Fine Gusto. Dárkově zabalená kolekce toho nejlepšího z nabídky největšího českého výrobce sušeného masa potěší každého, kdo potřebuje odvádět doma, v práci i ve volném čase špičkové výkony. Sušené maso je i vhodným pomocníkem ke shazování povánočních kilogramů a pomůže také plnit novoroční předsevzetí, pokud se týkají zdravého životního stylu nebo získání a udržení ideální figury. Výběr produktů v praktické dřevěné krabici nejen, že vypadá skvěle, ale zároveň je i cenově výhodnější, než zakoupení produktů jednotlivě. V nabídce je několik variant.
 

Kromě hovězího masa je v nabídce i krůtí, jak jemně solené, tak v nejrůznějších příchutích. Praktické jsou také snacky – tyčinky se skvělou chutí a příjemnou konzistencí.  A co víc, sušené maso samotné už ambicím Fine Gusta nestačí a tak začali dodávat na trh tzv. trail mixy, směsi složené ze sušeného masa, ořechů, semínek a sušeného ovoce, které poskytnou tělu nejen pořádnou dávku bílkovin, ale zároveň také zdravých tuků, sacharidů a vlákniny.


„Sušené maso je hodně oblíbené u sportovců nebo vojáků, je ale vhodné i jako ´gaučová svačinka´, která je oproti soleným brambůrkům či tyčinkám daleko zdravější,“ uvádí David Novák a dodává: „Ani u televize není třeba ládovat tělo solenou smaženou hmotou, jsou daleko zdravější varianty, mezi nimi právě solené maso.“


Dárkové balíčky ze speciální edice můžete objednávat na: www.finegusto.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ibc13. červenec 2020
Dnes má svátek Markéta

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže