POCTIVĚ UVAŘENÉ A ZAVAŘENÉ POLÉVKY

POCTIVĚ UVAŘENÉ A ZAVAŘENÉ POLÉVKY

Nové uvařené a zavařené polévky

Polévky představují jeden z nejlepších pokrmů k rodinnému obědu nebo večeři. Jsou plné zeleniny, luštěnin, masa, a přestože jsou lehké, pěkně zasytí a zahřejí. Navíc dodají potřebné tekutiny, což je v létě potřeba dvojnásob. Pokud během prázdnin trávíte spoustu času mimo domov, hrnec voňavé polévky oceníte o to víc. Nemáte-li “navařeno”, stačí sáhnout do spíže pro poctivě uvařenou a zavařenou polévku od Vitany, která je plná masa a zeleniny přímo od farmářů.


Zelenina z pole rovnou do sklenice
Jistě jste od maminek a babiček slýchávali, že polévka je grunt (a maso špunt!). Polévky jsou zkrátka zdravé! Jsou lehce stravitelné, dodávají tělu důležité látky, vodu i energii a neobsahují mnoho kalorií. Někteří odborníci je doporučují jíst jednou denně po celý rok. A když polévku, tak poctivou, sytou a z kvalitních surovin. Pečlivě vybraná zelenina přímo od farmářů je základem zavařených polévek od Vitany, které neobsahují přidaný glutamát, palmový olej, barviva ani konzervační látky. K dostání jsou ve čtyřech tradičních variantách, které my Češi milujeme: Hovězí polévka, Gulášová polévka, Hrachová polévka a Bramboračka.

 

Snadno a rychle! A navíc chutně a ekologicky
Velkým plusem je také snadná a krátká příprava. Obsah sklenice stačí vylít do hrnce, zalít stejným množstvím vody (u hovězí varianty se přidává dvojnásobek) a za občasného míchání 2 -5 minut povařit (1 balení/ 4 porce).

Speciálním bonusem je patentované víčko, které se jednoduše otevírá a lze opakovaně použít. Sklenici s víčkem tak můžete později využít při zavařování jiných potravin.

 

Máte rádi hovězí polévku, gulášovku, hrachovku nebo třeba bramboračku?

Hovězí polévka, Gulášová polévka (500 g), Hrachová polévka, Bramboračka polévka (530 g)
Doporučená cena výrobku je 69, 90 Kč.

 

 

 

Zdroj, foto: Vitana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hava

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže