Haló, tady jaro!

Hlásí se jedno z nejkrásnějších období roku. Ale, jak by řekl pan Kos z filmu Na samotě u lesa, to máte hrabičky, motyky, lopaty, mulčovací kůru, konve, hadice, sazenice, semínka, pak barvy, štětce – no, je toho spousta, co budete potřebovat, protože jaro vás nenechá spát.

setevajarojetayauto

Zahrada, to je téma!
Asi nejvíc se v souvislosti s jarem mluví o zahradách nebo balkonech. Jak zahradničit a co dělat, to najdete nyní úplně všude. Ale jak lenošit, to vám nikdo neporadí. Takže: pořiďte si maličkosti, které vás potěší. Poseďte v novém zahradním nábytku, houpačce nebo lehátku, užijte si podvečer pohledem na zahradní osvětlení, poslouchejte třeba závěsnou zvonkohru a nalijte si něco dobrého. Prohlížejte katalogy a plánujte, co by se vám ještě hodilo.
Když už chcete přece jen zvelebovat a zahradničit, směle do toho. Naštěstí nemusíte ztrácet čas a všechno co potřebujete k práci, objednáte online. Pozor – vyberte si spolehlivý e-shop i spolehlivého dopravce, ať máte jistotu, že nepromeškáte agrotechnické lhůty.

Pusťte jaro do bytu
To se vyplatí, protože i když bude venku zima a slunce se na nějakou dobu schová, máte jaro stále na očích. Osvěžte domov jarními nebo velikonočními dekoracemi či novými pokojovkami. A ještě jedna rada, jak pustit do bytu jaro: vyzdobte byt látkami s jarními motivy. Objednejte si on-line klidně třeba krásné ubrusy, závěsy, a nemusíte troškařit, i ložnice si zaslouží jarní ložní prádlo!

Shoďte ze sebe zimu
Že jste unavení, bolí vás klouby, vaše pleť je šedivá, a místo jarní nálady je tu jarní únava? Tak zabruste do e-shopů pro zdravý životní styl nebo těch s drogerií a kosmetikou. Tam jistojistě najdete rady, jak aktivizovat a ozdravit tělo, včetně doporučení těch správných produktů.
Příroda, to je léčitelka!
Chtělo by to nové kolo nebo trekingové hůlky, boty a dobré sportovní oblečení, ať na jaře nějak vypadáte. Nabírejte vitamín D přirozenou cestou, dýchejte zhluboka a těšte se z jara.

Ať vás beránek nepokaká…
K jaru patří neodmyslitelně Velikonoce a k nim také jedno pořekadlo. To radí, že pokud nechcete, aby vás velikonoční beránek „pokakal“, musíte si na Velikonoční pondělí obléknout něco zbrusu nového. Ach. Ještěže máme ty e-shopy. Raději tedy pořekadlu věřte a pro jistotu objednejte něco hezkého.

Pokud už tedy sedíte u internetu a objednáváte jarní zásilky, je dobré vědět, že se nemusíte vázat jen na český e-shop. Váš oblíbený parťák v on-line, 123kurýr vám totiž doručí objednávku z jakéhokoliv místa na jakékoliv místo na česko-slovenském území během 24 hodin po vyzvednutí vašeho balíčku v e-shopu. No a pozor! V celé svojí síti doručuje balíky do 50 kg.
Když už jsme u těch balíků, tak raději doplňme, že je tu pro vás jednoduchý způsob, jak poslat svůj velikonoční dárek třeba oblíbené tetě, kterou o Velikonocích nestihnete navštívit. Zabalte dárek, objednejte přepravu na webu 123kurýr, zaplaťte on-line a hurá, druhý den u vás balík vyzvedneme. Třetí den se bude teta už radovat z dárku, a to i v případě, že bydlíte v Humenném a ona v Aši.

 

zdroj, foto: www.123kuryr.cz

 

27. září 2022
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek