Dobrodružná komedie Králíček Petr vstupuje do kin

Dobrodružná komedie Králíček Petr

Film Králíček Petr vstupil do českých kin 22. 3. 2018.

image002

Premiéru si nenechaly ujít české celebrity s dětmi
O filmu: Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní – a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium – mezi ním a obyvateli zahrady.


Jak se film líbil Janu Rosákovi, který přišel se svou vnučkou? „S několika známými jsme se po premiéře shodli, co filmaři dneska dokážou – lidské postavy mluví ve filmu se zvířaty a vůbec nemáte pocit, že je to trik. Je to úplně normální. Já jsem si připadal úplně normálně a připadám si tak furt“, oceňuje film herec Jan Rosák, který si na kameru nasadil čelenku s králičími uši.


Zpěvák Jan Ruml, který nazpíval písničku ve filmu Králíček Petr, říká, že za poslední dobu byli s manželkou dvakrát v kině. „Manželka má ráda akční filmy, typu Black Panther – který jsme viděli naposledy, a musím říct, že nás to tolik nebavilo jako tohle“, popisuje zpěvák své dojmy z projekce Králíček Petr.


„Nám se to moc líbilo,“ komentuje film herec a partner zpěvačky Radky Fišarové Jiří Hána, který na premiéru přišel se synem Oskárkem. „Já mám rád na pohádkách, když je humor jak pro děti, tak pro dospělé. Což se tady povedlo.“


Pozvání na slavnostní premiéru přijali i Vendula Křížková Kristýna Janáčková, D. Novotný, Hana Čížková, Roman Vojtek, Zdeňka Žádníková, Karel Frýd, DJ Luca, Kateřina Stočesová, Pavel Rímský, Eva Čížková, Irena Máchová a další.

 

Skvělý dabing filmu Králíček Petr  
Táňa Vilhelmová, Iva Pazderková a Hana Vágnerová mluví jako tři králičí sestry v nové dobrodružné komedii Králíček Petr.
Táňa si při dabingu konečně nemusela dávat pozor na pusu. Její postava má totiž vadu řeči. „V podstatě jakákoliv vada a přeřek byl vítaný,“ komentuje Táňa práci na dabingu.  


Hanku Vágnerovou dabování nebojácné, lehce šílené a crazy králičice Bambulky hodně bavilo. „Já ve skutečnosti mluvím strašně rychle a spousta lidí mi říká, že jsem jako kulomet. Pro mě je složité zpomalit do pomalejšího tempa a proto možná tolik nedabuju. A když už, tak dabuju někoho, kdo je takto rychlý, což vlastně tahle Bambulka je. Je hrozně „nakoplá“ a rychlá, ale stejně jsem byla vždycky rychlejší a největší problém byl aspoň trochu zpomalit do té její rychlosti,“ popisuje své dabingové zážitky Hanka, které film přišel tak roztomilý, že si během dabingu přála vidět ještě další ukázky z filmu.


Dále ve filmu dabují: Králíček Petr - Jan Dolanský, Hupka - Tatiana Vilhelmová, Dupka - Iva Pazderková, Bambulka - Hana Vagnerová, Benjamín - Ladislav Hampl, Thomas Gregor - Petr Lněnička, Bea - Zuzana Vejvodová, Výkonná ředitelka - Martina Menšíková, Kohout - Jiří Lábus, Paní Bodlinková - Tereza Bebarová, Čuník Míra - Jan Vondráček


Film Králíček Petr vstupil do českých kin 22. 3. 2018.


Režie: Will Gluck.

 


Distributor: Falcon a. s.

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže