Audiokniha Ivany Chřibkové s hlasem Vandy Hybnerové

Audiokniha Ivany Chřibkové s hlasem Vandy Hybnerové

Kdyz to tam neni 2

Vanda Hybnerová opět propůjčila svůj hlas Anně z knihy Ivany Chřibkové
 „Máma mi řekla, že jsem silná holka, a že kdyby mi bylo smutno, ať si rozbalím ten bůček.“
Před pár lety ještě neznámá, nyní už ale úspěšná autorka dvou trefně nazvaných románů Suchý hadr na dně mořském a Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková, se po roce zase ozývá veřejnosti, a to s novou audioknihou. Tu jí, stejně jako její prvotinu, namluvila česká herečka Vanda Hybnerová. Kniha vtipně vypráví o hrdince Anně a jejím životě a hledání sebe sama. Vychází pod značkou www.AUDIOTÉKA.CZ

 

„Byla jsem moc ráda, že se Vanda Hybnerová stala nejen hlasem hlavní hrdinky, ale také kmotrem druhé knihy. Je to osobitá žena a takových je málo a takových je třeba si považovat. Nevím, jak to udělala, ale její hlas zase přesně odpovídá období, v jakém se Anna nachází, dospělá – nedospělá. Odvedla bezvadnou práci, za kterou jí moc děkuji. A mně nezbývá, než nám držet palec, ať má tahle audiokniha na svém kontě spoustu spokojených posluchačů, kteří v její společnosti stráví příjemný čas.”

suchy hadr na dne morskem 1 2 

Anotace:
Hlavní hrdinkou knihy je Anna, která se jednoho dne rozhodne opustit svůj rodný dům na vesnici a vydat se vstříc novým dobrodružstvím v hlavní metropoli. S kufry plnými svetrů proti listopadovému chladu, dopisním papírem a příborem srolovaným v utěrce. Jako kdyby byla zase malá a jela s rodiči stanovat. Nosí kabát po babičce, spí ve spacáku ve sklepním bytě, jehož výhled z okna nabízí maximálně tak pohled na kotníky kolemjdoucích a psí zadky. Přesně sem se z rodné vesnice přestěhovala, aby si začala konečně plnit své sny.

 

Ukázka z knihy
„Přemýšlím, která část kocoviny je horší, jestli ta morální, nebo ta fyzická. Přišla jsem na to, že nejhorší je kombinace obojího… Snědla jsem česnekovou polívku, dvacet deka debrecínky, půl kila tatarky, jednu májku, čtvrtku chleba a kyselé okurky od babičky z Nýmvaldu. Zavařila dvacet sklenic a zapomněla tam dát všechno kromě okurek. Naďa říkala, že v nouzi se nám budou hodit. Vyhlásila jsem třetí listopadovou neděli jako stav nouze.“

 I

ODKAZ NA UKÁZKU AUDIOKNIHY
1url.cz/PtPZ0


Ivana Chřibková
Ivana Chřibková je nejen scenáristka, producentka, novinářka, blogerka a spisovatelka v jednom. Je to hlavně velká osobnost a úspěšná žena s obrovským nadhledem a úžasným smyslem pro humor a sebeironií. Narodila se v malé obci Štěpánkovice, odkud se přestěhovala do Prahy, plnit si své sny – podobně jako hlavní hrdinka jejích knih Anna.
Nicméně i její skutečný život by stál za knihu. Ivana je velkou cestovatelkou. Nějakou dobu například žila v Andalusii, kde mimochodem napsala i svou první knihu. Tu druhou, Když to tam není, tak to tam nehledej, zase dopsala v anglickém městě Leeds. Nedávno se ale konečně přestěhovala zpátky „domů“ do České republiky a tentokrát tady možná i na delší dobu zůstane. Sama ale tipuje, že aby napsala třetí knihu, bude muset opět někam na chvíli „zmizet“. Jestli to ale bude na Šumavu nebo daleko za hranice, to sama ještě neví. Není tak vyloučeno, že třetí díl vznikne konečně doma v Čechách.


Audioknihu Když to tam není, tak to tam nehledej najdete na: 1url.cz/ntPZX

Audioknihu vydalo nakladatelství BOOKMEDIA, Ostrava pro Audioteka.cz

21. leden 2020
Dnes má svátek Běla

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek