Největší letní mejdan v Praze – Dance Divas vypukne 10. srpna

Největší letní mejdan v Praze – Dance Divas vypukne 10. srpna!

dance divas web bez textu

PARTY & KONCERT plný hudby, tance a zábavy vypukne 10. srpna 2018 v Praze na Křižíkově fontáně. Pětatřicet účinkujících, včetně zahraničních hostů, oslaví mimo jiné světové hudební osobnosti: Whitney Houston a Michaela Jacksona.


Největší letní mejdan v Praze Dance Divas bude vyvrcholením oslav 8. ročníku Prague Pride Festivalu.

V pátek 10. srpna na pražské Křižíkově fontáně proběhne velkolepá show Dance Divas, na které vystoupí zde přes 35 účinkujících.
Unikátní show bude mimo jiné věnovaná dvěma hudebním osobnostem: Whitney Houston (1963–2012) a Michaelu Jacksonovi (1958–2009), kteří by v srpnu oslavili životní jubilea.


„Půjde o největší hudební akci v historii Prague Pride, kterou podpoří řada domácích a zahraničních hvězd “, vysvětluje producent večera Janis Sidovský. Vedle tradičního sobotního průvodu je právě páteční koncert Dance Divas nejvýraznější akcí letošního Prague Pride Festivalu.

 

V hlavním programu vystoupí:
Heather Small (UK) - Hlas skupiny M People, se kterou dosáhla světového úspěchu díky hitům Moving On Up, One Night In Heaven, Proud a Search For The Hero.
Dara Rolins, Debbi, Ilona Csáková, Ellis Mraz, Dannie Ella – výrazná osobnost českého soulu a R&B, Artefact Dance Company – taneční skupina složená z profesionálních tanečníků působících na české taneční scéně, Danyl Johnson (UK) - finalista 6. řady britské soutěže X Factor a mnozí další.
Jako mimořádný host zazpívá Mikolas Josef – mezinárodně nejúspěšnější český zpěvák současnosti. Písničkář, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil na šestém místě, čímž dosáhl historicky nejvyššího umístění země v této soutěži. Mezi moderátory se objeví herec Daniel Krejčík, moderátorka Ester Janečková nebo módní návrhář Osmany Laffita.

 

A navíc se každý návštěvník může stát hvězdou této jedinečné show: Stačí nahrát svoji fotografii na https://www.dancedivas.cz/aperol-zdarma/

a  ta bude promítnuta v oscarové skladbě This is Me (To jsem já) na LED obrazovce. K tomu každý, kdo zašle fotografii, obdrží zdarma jeden drink Aperolu (pro starší 18 let) případně jeden nealkoholický drink z portfolia Coca Cola.

 

 

Zdroj, foto: dancedivas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

brou

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže